Eat Travel By: Bibi Ramli May 25, 2018 @ 11:00am

Buka Puasa Dengan Crème Caramel Yang Lembut Dan Lazat Ini, Senang Saja Nak Buat!

Penulis selalunya dapat makan crème caramel di majlis-majlis keramaian. Tak pernah nak cuba buat sendiri sebab nampak macam susah!

Rupa-rupanya senang sangat. Ramuan yang diperlukan pun basic saja.

Hmm, memang sedap kalau dimakan sebagai pencuci mulut. Rasanya tak terlalu manis jadi kalau anda dah kenyang dengan main course, anda gerenti ada selera untuk pudding yang selembut sutera ini. Eceh!

Jom cuba buat.

Bahan-bahannya:

Untuk caramel:

  • ½ cawan gula pasir

Untuk pudding:

  • 3 biji telur kuning
  • 2 biji telur
  • 1 sudu teh esen vanila
  • 1/3 cawan gula pasir
  • 1 ½ cawan susu
  • 6 sudu besar heavy cream

Nota: Anda perlukan ramekin (mangkuk tembikar) untuk resipi ini.

Untuk cara-caranya, sila saksikan video ringkas ini:

Sumber: Tasty

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Eat Travel Fri, 12 Apr 2019
Eat Travel Tue, 14 Apr 2020

Mahu buat jeruk seperti McD, ini caranya

Buat sendiri, pasti puas hati

Eat Travel Sat, 21 Mar 2020
Eat Travel Tue, 4 Sep 2018

9 Produk Dari Farmasi Jepun Yang Anda Tak Sangka Anda Perlukan & Nak Beli

Bila anda ke Jepun nanti, jangan lupa beli, okay?

Eat Travel Thu, 25 Oct 2018

Jom Picnic Bersama Keluar Di Taman Metropolitan Kepong, Boleh Main Layang-Layang!

Permainan layang-layang, mengajar anda tentang angin dan stabiliti.

Eat Travel Tue, 26 Mar 2019
Eat Travel Mon, 20 Apr 2020
Eat Travel Sat, 28 Mar 2020
Eat Travel Mon, 22 Oct 2018

Impression, Tarikan Utama Encore Melaka Bukan Teater Biasa-Biasa, Tapi Mengancam!

Encore Melaka merupakan pentas teater terbesar di Asia.

Eat Travel Mon, 6 Aug 2018

TeddyVille Museum Imbau Kehidupan Nostalgia Zaman Kanak-Kanak Pengunjung

TeddyVille Museum yang terletak di Batu Feringhi, Pulau Pinang ini tidak henti-henti dikunjungi orang ramai sejak ia dibuka.

| Live TV