Featured By: Nani Ramlee July 29, 2019 @ 4:00pm

Leceh nak ‘maintain’ tudung manik? Ini cara penjagaan yang betul dan berkesan

Seiring dengan peredaran masa, pemakaian tudung juga mencipta revolusinya tersendiri dengan kemunculan variasi bentuk, jenis, warna dan rekaan tudung yang cukup menawan. 

Hijab & Heels pasti wanita di luar sana mempunyai banyak koleksi tudung memenuhi gerobok anda termasuklah yang mempunyai hiasan manik, batu permata dan labuci.

Tudung yang mempunyai manik dapat menambah seri tudung dan cantik dipakai selain menyerlahkan lagi gaya anggun si pemakai. Bagaimanapun, tidak dinafikan agak leceh atau sukar untuk menjaga tudung jenis ini.

Bertepatan dengan cita rasa wanita hari ini, Hijab & Heels berkongsi video eksklusif cara penjagaan tudung manik oleh pemilik jenama hijab Scarvulous, Rabiatul Adawiah Saadon. Jika anda mengaplikasi teknik yang diberikan, pasti warna tudung anda tidak kusam dan paling penting, manik tudung anda kelihatan berkilau seperti baru dibeli.

Menariknya, Adawiyah turut menunjukkan teknik untuk melakukan cucian kering atau dry clean di rumah. Semoga bermanfaat!

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Eat Travel Thu, 23 Apr 2020
Featured Sun, 4 Aug 2019

Tip bergaya buat mereka yang ‘plus size,’ memang cun habis!

Tiada lagi alasan untuk tidak cantik selepas ini

familuv Mon, 21 May 2018
Featured Sun, 29 Mar 2020
familuv Thu, 22 Nov 2018

Ketahui Garis Panduan Ini Sebelum Memilih Haiwan Peliharaan Untuk Anak Anda

Adakah dia sudah sedia untuk tanggungjawab ini?

Featured Mon, 13 Jan 2020
familuv Mon, 20 Apr 2020

Pernikahan dalam talian hanya dibenarkan sepanjang PKP

Selangor turut benarkan pernikahan sidang video

Featured Sat, 9 May 2020

Ketahui rahsia ‘air tangan’ Che Nom, semua tampak sedap!

Video langkah demi langkah jadi rujukan ramai

Eat Travel Tue, 23 Jun 2020

Nasi punten sesuai untuk kawal berat badan?

Saiz kecil comel, nak makan pun fikir banyak kali

Eat Travel Mon, 12 Nov 2018

| Live TV