Filem By: Asrul Haliff September 19, 2019 @ 3:01pm

RAMBO: LAST BLOOD, Last Chapter to the John Rambo’s Saga

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Filem Thu, 5 Sep 2019

Maksud Tersirat Disebalik Telefilem ‘Back To You’

Haa, kalau korang nak tahu kenapa agaknya aunty Xiu Min takde dalam scene yang terakhir tu, korang kenalah baca!

Filem Wed, 5 Feb 2020

斗得你死我活!阿哥阿姐玩游戏不给对方留面子

购物台「阿哥阿姐」叶俊岑和Shin Kong玩游戏不给对方留面子,过程斗得你死我活,笑翻全场!

Filem Sat, 31 Aug 2019

‘Back To You’ Telefilem Istimewa Merdeka, Tonjol Budaya Dan Agama Berbeza

Diharap perbezaan budaya tidak menghalang kita untuk menjalinkan silaturrahim dan hidup dengan aman damai. Selamat Hari Merdeka!

Filem Fri, 6 Dec 2019
Filem Thu, 14 Nov 2019

误踩教育骗局!冒牌文凭到底该怎么辩解?

这个年代,连读个书也可能有机会误踩教育骗局,成了冤大头都不知道!

Filem Fri, 26 Oct 2018

Masihkah ada cinta di Mocha Kau Bahagia 2?

Masihkah ada cinta di Mocha Kau Bahagia 2?

Filem Thu, 29 Mar 2018

‘Mat Kilau’ Akan Muncul Malam Ini

Filem aksi  yang diinspirasikan dari kepahlawanan Mat Kilau ini bakal digalas oleh pengarah  muda, Syamsul Yusuf  dengan barisan pelakon lain terdiri daripada nama-nama hebat belaka.

Filem Mon, 18 Feb 2019

Follow Award-Winning German Designer Horst Raack on His Next Fashion Competition

It’s eye-opening to see what he goes through to win those prestigious awards.

Filem Wed, 11 Sep 2019

消遣娱乐变幻时!带你重回熟悉的游乐园和购物广场

让人流连忘返的,往往不是那些绚烂华丽,而是那些同欢共乐的时光。

Filem Sat, 28 Dec 2019

Ejen Ali The Movie To Take On Indonesia In 2020!

Mission: Indonesia Takes Flight!

| Live TV