Filem By: Alexon September 25, 2019 @ 10:30am

属于你我的八度空间集体回忆!

主持人:Cheryl李欣怡、陈丽亭、Wind李诗斌

 


▼ 八度空间《拼凑・记忆》节目完整视频。

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Filem Tue, 16 Apr 2019

E! News Takes a Sneak Peak of the Glamorous Ella Unplugged Wardrobe

What’s the Queen of Rock’s fashion sense?

Filem Thu, 29 Mar 2018

‘Mat Kilau’ Akan Muncul Malam Ini

Filem aksi  yang diinspirasikan dari kepahlawanan Mat Kilau ini bakal digalas oleh pengarah  muda, Syamsul Yusuf  dengan barisan pelakon lain terdiri daripada nama-nama hebat belaka.

Filem Mon, 23 Dec 2019

Dapatkan Barangan Ejen Ali Secara Online Hanya Di CANTIX!

Jangan lepaskan peluang untuk dapatkan barangan Ejen Ali hanya di WWW.CANTIX.COM.MY

Filem Wed, 7 Mar 2018

小熊维尼真人版预告「30岁维尼」让网友看傻了

迪士尼近来积极翻拍经典动画成真人版,尤其《美女与野兽》的成功更打了一剂强心针,现在小熊维尼电影真人版《挚友‧维尼》也即将上映,前导预告一释出马上引起讨论,因为片中的小熊维尼模样首度曝光,却和众人印象中的样子相差许多。

Filem Mon, 9 Mar 2020
Filem Mon, 1 Apr 2019

八度空间《学霸》16强名单!

八度空间全新益智节目《学霸》16强名单!

Filem Wed, 29 May 2019

#xtraGiveaway: Join THIS Batman Contest And Win a Golden Chance To Meet Your Superhero!

Are you excited to see your favourite Superhero? You can join the Batman contest right here, right now!

Filem Sat, 24 Feb 2018

RANCANGAN WAJIB TONTON KAMI MINGGU INI!

Jadi, kepada mereka yang sering ketinggalan untuk menyaksikan drama pilihan masing-masing atau ingin mengetahui jalan cerita drama kegemaran anda terlebih dahulu berbanding menunggunya di kaca tv, jangan khuatir! Ini adalah antara rancangan terbaik kami!

Filem Fri, 7 Dec 2018
Filem Tue, 6 Aug 2019

| Live TV