Hiburan By: Alexon September 3, 2019 @ 4:30pm

2019年《八度空间嘉年华》星光熠熠!超过三十组艺人轮番出场

以「月饼工厂」为设计概念的2019年《八度空间嘉年华》将于9月7日(星期六)和8日(星期日),上午10时至晚上10时,在雪兰莪莎阿南Central i-City盛大举行!

在长达两天的嘉年华中,民众除了可以参与现场不同游戏摊位赢奖品外,还可跟超过30组的艺人近距离接触,可谓星光熠熠,势必为活动掀起一波又一波的高潮!

 

出席的八度空间主持人包括:
■ 《Durian, Kaya, Teh Tarik》主持人Rickman谢承伟、Orange陈慧恬
■ 《拼凑・记忆》主持人Wind李诗斌、陈丽亭
■ 《八八六十事》主持人Natalie小玉、Chrystina黄玮瑄、Happy颜洁颖
■ 《活力加油站》主持人Pauline陈俐杏、Jan秦雯彬
■ 《好吃!》主持人Gary叶俊岑
■ 《环球透视》主持人苏进川、杨于羲、张嘉欣
■ 八度空间华语新闻主播Owen叶剑锋、李依凌

值得一提的是,目前正热播的『原创强档』中文电视剧《逆行者》几位主要演员Joey梁祖仪、Wilson李伟燊、Sherlyn萧丽玲和朱浩仁也将亮相活动,为该剧宣传造势,与在场剧迷分享拍摄点滴。

至于其他出席的特别嘉宾还包括购物台CJ WOW Shop主持人程珈琪、Binz曾繁彬、康霹欣、Emerson连杨贤以及One FM DJs(Nicholas、Angeline、丁丁、William、Adrian、Hana)。

当然少不了歌手东于哲、Shio郭修彧、Geraldine颜慧萍、Justin吴宗翰、Hanz郭文翰、Kopi林咖啡、Rice黄昭团、网红Curtis傅冠杰等等。

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 7 Jun 2019

Harris Baba Kembali Menyanyi!

Harris bakal muncul dengan sebuah album Julai ini bagi mengubati kerinduan peminatnya.

Hiburan Tue, 7 Jan 2020
Hiburan Mon, 17 Dec 2018

#Mentor 7: Tiada Penyingkiran Minggu Ketujuh, Lima Protege Ke Separuh Akhir

Lima protege mempamerkan persembahan hebat malam tadi. Siapa agaknya yang layak ke pentas final? Jangan lupa saksikan konsert Mentor 7 separuh akhir pada 23 Disember pada jam 9 malam di TV3. Tak sabarnya!

Hiburan Tue, 26 Nov 2019
Events Mon, 14 Jan 2019

陈慧恬笑称自己是「大吉」亲戚!

「送Happy流动卡车」造势活动送欢乐!Orange陈慧恬笑称跟吉祥物「大吉」是亲戚~

Hiburan Mon, 8 Oct 2018

Anak Pelawak Chot Meninggal Dunia Akibat Masalah Jantung

Difahamkan, bayi sulung Chot mengalami masalah injap jantung terbalik yang menyebabkan darah kurang masuk ke paru-paru. Al- Fatihah…

Hiburan Wed, 3 Apr 2019

Patutlah Cantik…Kourtney Kardashian Bongkar Rahsia!

Patutlah cantik adik-beradik Kardashian ni…

Hiburan Wed, 23 May 2018
Hiburan Sun, 25 Nov 2018

Elyana Dapat Anak Kedua?

Hatimu Elyana sungguh murni, menjaga Tulus dan mengambilnya walaupun sedar yang dia anak syurga

Hiburan Fri, 1 Nov 2019

| Live TV