Hiburan By: Alexon February 25, 2019 @ 9:00am

「360度零死角高素质美女」彭嘉伊代表大马美丽出征

年度国际选美盛事《2019 国际中华小姐竞选》将于 3 月 2 日在香港正式「开 战」!

代表大马出征比赛的《国际华裔小姐 2018》冠军 Jovane彭嘉伊目前已飞往香港,并与来自世界各地不同城市的佳丽们展开一场美丽的争夺。

(图/寰宇电视)

年仅 23 岁的彭嘉伊不仅是会计和金融系的毕业生,更是《国际华裔小姐 2018》的四料冠军;除了艳压群芳摘下冠军头衔,她更囊括了3个附属奖项,当中包括了「完美体态女神」、「最上镜女 神」和由观众透过网络投选的「人气女神」。

(图/寰宇电视)

在日前举办的《2019 国际中华小姐竞选》见面会中,彭 嘉伊凭着其亮丽的外表和亲切的笑容征服了在场的媒体,被香港媒体喻为「360 度零死角的高素质 美女」更与香港小姐冠军陈晓华一同被视为是本届的冠军大热人选。

(图/寰宇电视)

虽获港媒如此高评价,但彭嘉伊表示自己会抱着平常心去比赛,也不会因为媒体的报道而感到压 力。这期间也会尽量少看网上的报道,以免影响自己的心情和心态。对于是否有信心摘下后冠,彭嘉伊认为,只要能在决赛时呈现最好的自己,不留遗憾就行了!

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sat, 8 Dec 2018

#AnggunLife : Azwan Idam Watak Lelaki Lembut?

Bawa watak lelaki lembut, Azwan tak takut dikecam kali ni?

Hiburan Tue, 10 Sep 2019
Hiburan Mon, 18 Mar 2019

Angeline注册结婚啦!

One FM Angeline与交往近两年的男友Andrew BB今日(18日)注册结婚,开花结果啦!

Hiburan Sun, 18 Nov 2018

Fazura Bakal Berduet Dengan Shane Westlife

Fazura bakal bertemu Shane pada Konsert Elmina Lakeside, 19 Januari.

Hiburan Thu, 13 Jun 2019

林国伟沉寂六年改名「林咖啡」再出发!

沉寂六年终于等获发片机会!Kopi林国伟改名「林咖啡」再出发,两个月瘦十公斤挑战自己。

Hiburan Wed, 20 Jun 2018

Asyik Ditanya Soalan Sama, Zizan Razak Dah Lali

Saya dah biasa dengan soalan kahwin, paling tidak pun, saya hanya akan tersenyum dan saudara-mara juga sudah memahami serta mereka tidak masuk campur sangat. Baguslah macam tu Zizan, steady!

Hiburan Fri, 11 Oct 2019
Hiburan Sun, 4 Aug 2019

Hafiz Hamidun Pilih November?

Sebelum ini, Hafiz dilaporkan rapat dengan seorang Instafamous dari Indonesia.

Hiburan Fri, 14 Jun 2019

Dakwaan Khianat Sahabat Sendiri, Erra Fazira Tampil Mohon Maaf

Semoga dengan kenyataan ini, tiada lagi perbalahan berbangkit selepas ini.

Hiburan Wed, 2 Jan 2019

Jennie BLACKPINK Sudah Ada Kekasih Hati?

Penyanyi wanita berusia 22 tahun yang menjadi kegilaan peminat dunia ini dilaporkan sedang hangat bercinta dengan anggota kumpulan EXO, Kai. 

| Live TV