Hiburan By: SGMS Faida July 20, 2018 @ 4:29am

ADUN Balakong Maut Kemalangan

Ahli Dewan Undangan Negeri (ADUN) Balakong, Ng Tien Chee maut dalam kemalangan di Kilometer 11.7 Lebuhraya Grand Saga.

Ketua Polis Daerah Kajang, Asisten Komisioner Ahmad Dzaffir Mohd Yusoff mengesahkan kejadian berlaku pada jam 12.40 pagi.

Siasatan awal mendapati mangsa yang memandu kenderaan SUV jenis Nissan x-Trail melanggar bahagian belakang lori milik syarikat konsesi lebuhraya berkenaan.

Mangsa dipercayai dari arah Kuala Lumpur menghala ke Kajang.

Mendiang Tien Chee, 40 tahun, meninggal dunia di tempat kejadian.

Pada Pilihan Raya Umum ke-14 lalu, Ng mengalahkan dua pencabar, Lim Chin Wah (BN) dan Mohamad Ibrahim Ghazali (PAS), dengan kelebihan 35,538 undi.

Ng memperoleh 41,768 undi berbanding Lim (5,875 undi) dan Mohamad Ibrahim (6,230).

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Thu, 30 May 2019
Hiburan Thu, 16 Jan 2020
Hiburan Thu, 21 Nov 2019

“I Suka You Buncit” – Linda Rafar Larang Suami Diet

Korang suka yang buncit ke yang sado??

Hiburan Mon, 2 Jul 2018

Agihan Royalti Belum Selesai, Karyawan Rayu Kerajaan Bantu

Karyawan, katanya, mencadangkan agar kerajaan baharu campur tangan dengan segera untuk mencari jalan penyelesaian terbaik untuk menentukan artis memperoleh royalti yang menjadi hak mereka.

Hiburan Tue, 23 Jul 2019

iKON Departs for Japan, Leaves Fans Heartbroken

Such a sad day for iKONICs! Be strong!

Hiburan Fri, 3 Jan 2020

Mia Ahmad Umum Hamil Anak Kedua

Tahniah Mia dan suami!

LIFESTYLE Mon, 17 Sep 2018

The Epic History of Sentul Depot at Sentul West

Rich in history and Instagram-ready spots 😉

Hiburan Thu, 8 Aug 2019

Peminat Tegur Pakaian Eyka Farhana Makin ‘Berani’?

Upload gambar salah…tak upload nanti tanya ke mana hilang pula. Ayooo, netizen!

Hiburan Tue, 29 May 2018

Wow! Shah Rukh Khan Titip Pesan Buat ‘Kekasih’

Bertuah kamu mempunyai bapa yang sangat penyayang. Selamat Hari Jadi Abram, we love you!

Hiburan Fri, 2 Aug 2019

| Live TV