Hiburan By: SGMS Enal January 11, 2018 @ 4:20am

Aeril Zafrel dan Wawa Zainal Di Korea

 Aeril Zafrel dan Wawa Zainal kini sedang bercuti di Korea bersama anak-anak .

Aeril dan Wawa sama-sama berkongsi momen-momen indah mereka di Korea yang kini bercuaca sejuk di Instagram mereka. Rata-rata peminat seronok melihat telatah anak-anak mereka yang teruja bermain salji di sana.

Buat pasangan ini, pastinya berbeza pengalaman kali ini membawa anak-anak kecil bercuti sekali di tempat yang sangat sejuk. Memang tak menang tangan melayan kerenah mereka teruja melihat tempat yang cantik.

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Thu, 12 Sep 2019

Jangan Malu Dengan Gelaran ‘Janda’- Fasha Sandha

Semoga Fasha & anak-anak terus bahagia…

Hiburan Fri, 21 Sep 2018

Dongho and His Father Speak Up About the Divorce Rumours

Hopefully baby Asher will be alright through it all.

Hiburan Sun, 9 Dec 2018

#AnggunLife : Lepas Gunung Annapurna, Amy Search Mahu Tawan Everest

Wah, Amy Search membuktikan di usia 60 an, dia masih fit untuk pergi hiking tau. Terbaiklah!

Hiburan Wed, 1 Aug 2018

“Sila Ukur Baju Di Badan Sendiri” – Asfan Shah

Asfan Shah tidak menyalahkan mana-mana individu jika mereka memilih untuk menggayakannya.

Hiburan Fri, 21 Dec 2018

Mahu Ubah Selera, Shiha Zikir Pilih Dangdut Berbanding Balada

Asyik bawa lagu balada, Shiha Zikir mahu kelainan dalam karier. Tunggu kejutan daripada Shiha bermula Januari depan!

Events Mon, 24 Sep 2018

SEVENTEEN’s Concert in Malaysia Was…Amazing?

Here’s an avid concert-goer’s review of everything that went down last night.

Hiburan Sat, 9 Feb 2019

Terima 1 Juta Pengikut, Terima Kasih AJL!

Tahniah, semoga kerjaya seni Ean terus gemilang tahun ini. Tak sabar tunggu next single!

Hiburan Mon, 17 Dec 2018
Hiburan Sun, 30 Jun 2019

Cara Remote PC dari Smartphone Android

mari guna remote dalam android nampak lagi memudahkan

Contest Tue, 21 May 2019

xtra好康头 | 送你《郑伊健演唱会-云顶站》入门票

xtra好康头 送你《郑伊健演唱会》入门票,让你和这位香港超级巨星一起唱响云顶!

| Live TV