Hiburan By: Asrul Haliff August 22, 2019 @ 9:44am

Ahn Jae Hyun Spotted Celebrating His Birthday Without His Wife, Instead With Three Other Women!

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Tue, 1 Oct 2019

Azrinaz Kongsi Saat Melahirkan Areesya Malaykha

Pengalaman yang sungguh berharga!

Hiburan Thu, 25 Jan 2018

REMY ISHAK KONGKONG TUNANG?

Bukanlah mengongkong tunangnya itu, cuma apa yang terbaik setakat ini adalah supaya tunangnya (Ezza) tidak terlalu memikirkan gosip mengenai dirinya

Hiburan Wed, 10 Jan 2018

范冰冰「画框美人」登法国知名杂志封面

范冰冰近日登上法国杂志《Télérama》新刊封面,上演“画框美人”!照片中,镜子映射出范冰冰精致的脸庞,眉眼清澈,烈焰红唇尽显东方神韵。

Hiburan Mon, 7 May 2018

Nafi ‘Lalok’, Mungkin Ada Unsur Sabotaj!

Pelakon jelita Uqasha Senrose yang ditahan polis selepas disyaki memiliki enam bungkusan aluminium berisi 53 pil Eramin 5, semalam enggan mengulas lanjut mengenai kejadian yang menimpanya.

Hiburan Thu, 8 Aug 2019

Jakarta ‘Special’ Untuk Kami- Westlife

Westlife dijangka membuat persembahan di Stadium Malawati, Shah Alam, malam ini. Korang dah beli tiket ke belum?

Hiburan Fri, 31 Jan 2020

Vicha Takut Dengan Lelaki?

Semoga bertemu jodoh dengan lelaki yang lebih baik, Vicha…

Hiburan Tue, 8 Jan 2019

Michelle Yeoh: Looking Rich and NOT Crazy With Signature Emerald Ring

Michelle Yeoh wore the gorgeous ring from Crazy Rich Asians to the 2019 Golden Globes!

Hiburan Thu, 27 Dec 2018

Cantiknya! Raja Ilya Kongsi Gambar Pertama Selepas Bergelar Isteri

Alhamdulillah…Semoga kekal bahagia hingga Jannah.

Hiburan Sun, 14 Jul 2019

Tidak Hadir Pertunangan Anak, Bapa Zahirah Macwilson Akhirnya Buka Mulut!

Pernah berlaku dia tak datang tengok anak kedua ini selama enam bulan. Jadi saya ambil keputusan bawa isteri dan anak kedua ini ke Perth.

Hiburan Wed, 3 Apr 2019

Sibuk Di Kolej Tak Halang Syafiq Popularkan Single ‘Sakit’

Single sulungnya ini merupakan ciptaan Candy Rozie ini sebagai ‘salam’ pengenalannya kepada muzik Nusantara.

| Live TV