Hiburan By: Syafiqa Irdina November 6, 2019 @ 6:56pm

Bintang Utama K-Drama Goblin, Gong Yoo Dan Lee Dong Wook ‘Reunited’ ?

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Mon, 11 Mar 2019

李佩玲携玛莎为中马建交45周年献唱主题曲

19岁新生代携手清新演唱《左肩》,李佩玲携玛莎为中马建交45周年献唱!

Hiburan Wed, 14 Feb 2018

JAMAH BUKU LIMA, ALTIMET BENGANG DENGAN PRINCHIQY DINZLY?

Kali ini, timbul pula isu terbaru apabila Altimet dikatakan bengang kerana cubaan Iqram Dinzly atau Princhiqy Dinzly ingin menceroboh persembahan beliau ketika menyanyikan lagu Amboi.

Hiburan Sat, 20 Jan 2018

Bukan Soal Peluang Kedua, Saya Masih Sayangkan Dia

Disebabkan rasa sayang yang masih menebal, pasangan ini kembali bernikah dalam sebuah majlis tertutup di ibu kota

Hiburan Fri, 10 Nov 2017

大马演员钟玉芳入围《亚洲电视大奖》戏剧类最佳女主角

2017年《第22届亚洲电视大奖》在日前宣布入围名单,本地艺人钟玉芳凭都市奇幻剧《美丽新世界》里的第一单元《乌鸦》中饰演的母亲一角,成功入围戏剧类最佳女主角奖项。

Hiburan Mon, 12 Nov 2018

Tahniah! Ruhainies Sudah Dilamar Mr E

Ruhainies langsung tidak menyangka kekasihnya itu melamar di lokasi berlatar belakangkan Plaza Duomo Milan.

Events Tue, 4 Sep 2018
Hiburan Fri, 7 Dec 2018
Hiburan Wed, 13 Mar 2019

Nick Jonas Hadiahkan Isteri Kereta Mewah, Untungnya!

Harga kereta Mercedes Maybach S650 keluaran tahun 2019 ini dianggarkan mencecah hampir RM 1.5 juta. 

Hiburan Sun, 27 May 2018

Al-Fatihah…Pengurus Artis Terkenal Meninggal Dunia

Sam mengendalikan syarikat pengurusan acaranya yang ditubuhkannya. Antara artis yang pernah menggunakan perkhidmatan Sam adalah Anuar Zain, Ning Baizura, Aiman Tino dan ramai lagi.

Hiburan Wed, 3 Jan 2018

CELEBRITIES ARE SLAMMING LOGAN PAUL FOR HIS VIDEO OF SUICIDE VICTIM IN JAPAN

Logan Paul recently posted a vlog of his trip to the Aokigahara Forest in Japan and proceeded to make fun of a suicide victim when he discovered the body. This has lead to severe backlash. Even celebrities are extremely upset about his actions.

| Live TV