Hiburan By: Asrul Haliff October 22, 2019 @ 5:55pm

BTS Jungkook’s Past Rumoured Girlfriend is Still Allegedly Receiving Hates Until Now

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Wed, 15 Nov 2017

Pelakon Popular Mengandungkan Wanita Muda Hingga Lahir Anak

Betul ke pelakon popular ini mengandungkan wanita muda hingga kelahiran anak luar nikah. Kalau betul kesian pada wanita muda itu kerana menanggung sendirian

Hiburan Tue, 2 Jan 2018

ALICIA AMIN BUNUH DIRI?

Alicia Amin membuat pengakuan tersebut selepas melihat semakin ramai artis mahupun individu mengambil keputusan untuk membunuh diri disebabkan tekanan jiwa yang melampau

Hiburan Sat, 8 Dec 2018

#AnggunLife : Azwan Idam Watak Lelaki Lembut?

Bawa watak lelaki lembut, Azwan tak takut dikecam kali ni?

Hiburan Mon, 2 Dec 2019

It’s A Girl! Congratulations To Aeril Zafrel And Wife, Wawa Zainal

Wawa Zainal and Aeril Zafril welcomes their third child in the family with warmth.

LIFESTYLE Tue, 4 Dec 2018

Style and Comfort: XALF’s Latest Low Heel Collection is a Must Have

Specially made for the ladies who are always on the go.

Hiburan Mon, 12 Aug 2019
Hiburan Tue, 22 Jan 2019

Nabila Razali Padam Semua Gambar Di Instagram ?

Ingatkan Nabila Razali nak beat gambar telur yang cetuskan kontroversi baru-baru ni?

Hiburan Sat, 15 Jun 2019

陈威全暌违五年全新专辑!容祖儿跨刀首次合唱情歌

陈威全暌违五年全新专辑《你想成为什么样的人》,找来香港天后容祖儿首次合唱情歌。

Hiburan Fri, 19 Oct 2018

Ingatkan Senang Rupanya Tidak, Diana Danielle Kongsi Rahsia…

Isteri kepada pelakon Farid Kamil ini berharap penonton tidak terus membandingkan Gol & Gincu terdahulu dengan yang terbaru ini.

Hiburan Mon, 23 Jul 2018

Apa Kes Boy Iman Peluk Erat Bini Orang?

Gambar kontroversi itu sekaligus membuatkan netizen mempersoalkan dimana agaknya letaknya “halal gap” diantara mereka, apatah lagi kedua-duanya merupakan suami dan isteri orang

| Live TV