Hiburan By: Alexon March 25, 2019 @ 10:30am

蔡琴《2019有琴有艺》云顶演唱会!常青名曲608共庆父亲节

「金嗓歌后」蔡琴拥有磁性深情嗓音,曾唱响多首经典名曲,从70年代至今被誉为台湾最有影响力的流行及民谣歌手;6月8日,她再次回到云顶云星剧场演出,以《蔡琴2019有琴有艺云顶演唱会》与大马观众预祝父亲节。

(图/hopetrip

演唱会的主题「有琴有艺」不只寓意蔡琴与她精湛的歌艺,更代表着她和云顶世界多年来的情谊,以及50年来一直支持她的歌迷们;届时,蔡琴将用她的歌艺回馈对云顶世界及大马歌迷们的情,与大家一同欢聚共庆父亲节。

(图/xuehua

多首蔡琴首本名曲将再次在演唱会上呈现,她笑指:“我希望为经典老歌注入新灵魂。曲目编排上快慢有序且配合着掌控现场舞台气氛,即使是同样的一首歌曲,也能有全新的诠释。”

《蔡琴2019有琴有艺云顶演唱会》门票价格分别为386令吉(PS1)、286令吉(PS2)、186令吉(PS3)和126令吉(PS4)票价未包含4令吉手续费;欲知更多票务详情,请浏览 官网 或致电03- 2718 1118。

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Contest Thu, 12 Jul 2018

#xtra好康头 | 精彩剧集享不停 好礼拿到你手软

xtra好康头!让你边看好剧边赢奖,这简直太完美了吧~

Hiburan Thu, 17 Jan 2019

Sampai Ke Antarabangsa Mendapat Liputan, Apa Kisahnya?

Bila berada di antarabangsa mendapat liputan, apa yang istimewanya selebriti ini

Hiburan Sun, 22 Sep 2019

Hael Husaini Umum Bakal Kahwin!

Wah…Dengan siapa tu?

Hiburan Sun, 17 Nov 2019
Hiburan Fri, 10 May 2019
Hiburan Tue, 1 Oct 2019
Hiburan Sun, 29 Apr 2018

Apa Pun Tak Boleh, Bunkface?

Apa Pun Tak Boleh juga dianggap cukup istimewa kerana ia buat julung kali menyaksikan kerjasama Bunkface dengan penyanyi era 60-an, Datuk Jeffrydin, dan artis rap, Caprice.

Hiburan Sat, 9 Nov 2019

Nadia Brian Kini Sah Isteri Kepada Muizz!

Tahniah Nadia Brian dan Muizz!

Hiburan Tue, 4 Sep 2018

《妈姐》夺「首尔国际电视节」评审特别奖

2017年ntv7台庆剧《妈姐》荣获第13届《首尔国际电视节》“评审特别奖”!

Hiburan Mon, 11 Mar 2019

Sama Cantik, Sama Padan! Fasha Sandha Dan Aidil Aziz Panas Sarung Baju Kahwin?

Tak sabar rasanya nak tunggu Fasha Sandha dan Aidil kahwin, mesti letopppp kan?

| Live TV