Events By: Asrul Haliff October 18, 2019 @ 5:09pm

“Do You Want To Build A Snowman?” Frozen-themed Winter Wonderland in Hong Kong Disneyland is Coming!

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Mon, 13 Aug 2018

Ayda Jebat ‘Geli’ Panggil Sayang?

Dalam masa sama, Ayda memberitahu dia pernah bergandingan dengan Shaarnaz Ahmad lebih daripada dua drama sebelum ini.

Hiburan Mon, 5 Nov 2018

《双世宠妃2》与《千年来说对不起》演员来马宣传

配合dimsum二周年庆,古装穿越爱情网络剧《双世宠妃2》中国演员和《千年来说对不起》新加坡演员将来马宣传,与剧迷粉丝们一起同欢共乐!

Hiburan Wed, 8 Jan 2020
LIFESTYLE Sun, 28 Oct 2018

Tips Menjaga Muka Dengan Cara Paling Simple

Selalulah membasuh muka dan rutin yang paling ringkas

LIFESTYLE Wed, 12 Dec 2018
Hiburan Sat, 24 Mar 2018

Katanya Abam Kongkong Isteri Selepas Kahwin !

Betul ke Abam kongkong isterinya selepas berkahwin atau ada sebab disebaliknya? Pasti ada sebab kalau betul

LIFESTYLE Sat, 17 Nov 2018

十个原因让你越睡越累!

当疲累的时候,我们会想睡,常常睡了一觉就觉得神清气爽、精神抖擞,但有人却「越睡越累」,然后「越睡越想睡」陷入一个消极的循环。

Hiburan Wed, 5 Sep 2018
Hiburan Thu, 19 Jul 2018

东于哲「30小时不睡觉」拍摄《黑白说》MV

东于哲暌违两年推出新歌《黑白说》回归本地乐坛!为了把MV呈现最好的视觉效果,两人和制作团体牺牲了睡眠时间,足足用了30个小时。

LIFESTYLE Thu, 28 Mar 2019

The Capella Hotels & Resorts: A 5-Star Effort in Attaining Excellent Sustainability

The Capella Hotels & Resorts are committed to caring for the environment.

| Live TV