Hiburan By: Asrul Haliff September 11, 2019 @ 11:11am

Find Out Which BTS Oppa’s Ideal Type are You!

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Events Tue, 14 Jan 2020

Ronan Keating To Set The Most Beautiful And Romantic Concert In Malaysia This Valentine’s Day

The lead singer of the 90’s sensational boy group, Boyzone is returning to Malaysia this February.

Hiburan Thu, 28 Jun 2018

Joe Jackson Meninggal Dunia

Wakil keluarga Jackson iaitu Carlos Reyes memberitahu Joe meninggal dunia disebabkan penyakit kanser pankreas pada tahap akhir.

Hiburan Sat, 9 Jun 2018

Faizal Hussein Belum Sedia Bawa Watak Tua

Saya belum sedia untuk bawa watak tua. Bayangkan dalam drama anak-anak saya dah besar sedangkan realitinya anak saya masih kecil lagi.

Hiburan Wed, 20 Mar 2019

Era Of Live Party Tampil Memukau Dengan 3 Lagu ‘Berhantu’ Calum Scott

Cair dengar suara dia kan? Apapun, terus stay tune tengok E! News versi Malaysia di channel Youtube kami!

Hiburan Wed, 28 Aug 2019

M Nasir Buka Peluang Untuk BBNU?

Kalau artis baru itu rasa dia bagus, apa kata korang…

Hiburan Tue, 17 Sep 2019

Kejutan Yuna! Dari Pentas Nyanyian Ke Pentas Peragaan

Apakah Yuna bakal sehebat Kendal Jenner?

Hiburan Tue, 19 Nov 2019

Berlepas Ke Tanah Suci Pagi Tadi, Zaquan Adha Mohon Doa Peminat

Semoga semuanya berjalan lancar, Aminn.

Hiburan Mon, 2 Sep 2019

Dayang dan Hael, Siapa Tumpang Populariti Siapa?

Dua-dua kan memang dah popular. Apa masalahnya?

Hiburan Thu, 3 May 2018

Jangan Terus Kecam, Tengok Dulu…

Kata Mawi, “Saya dah sedia. Kalau tak bersedia tak adalah saya buat langkah berani begini. Lagipun, walaupun filem belum keluar, sudah ada cakap-cakap di belakang. Jangan kecam, kena tengok dulu,”

LIFESTYLE Mon, 30 Apr 2018

Planning a Holiday Soon? Here’s 16 Hot Destinations to Check Out

You can check out these places as inspirations for your next travel plans.

| Live TV