Hiburan By: Attiqah Mohd November 14, 2019 @ 7:46pm

Here Are The Top 10 Who Will Be Performing At Melon Music Awards 2019

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 22 Feb 2019
Hiburan Thu, 13 Dec 2018

Hamil Anak Kedua, Ini Harapan Tya Ariffin…

Tya juga memaklumkan tidak mahu ramai anak. Cukup dua atau tiga sahaja, memadai baginya dan suami…

Hiburan Wed, 21 Feb 2018

SEDAP SANGAT KE SUARA ERNIE ZAKRI?

Baginya, keindahan lirik, melodi yang baik dan music arrangement dalam lagu-lagu bergenre etnik kreatif ini sentiasa mekar dalam diri masyarakat Malaysia

Hiburan Thu, 1 Nov 2018

Bukan Kisah Hantu Semata, Ada Mesej Dalam 7ujuh

Filem ini bakal ditayangkan pada 8 November depan, jom serbu pawagam berhampiran!

Hiburan Sun, 9 Dec 2018

Betul Ke Pasya Dan Zaim ‘Anak Emas’ Mentor 7?

Betul lah, min rasa pun pasya dan zaim asyik dapat lagu yang sesuai dengan vokal diorang je kan?

Hiburan Mon, 2 Sep 2019

陈泽耀首战台湾漂移赛!逆转胜获新人赛季军

向来热爱赛车运动的阿哲(陈泽耀)在国庆日出发到台湾参加他人生首场国外飘移比赛,即便在最后的飘移动作有些许失误,可是仍逆转胜出获得新人赛季军,让他直呼「今年的国庆日超难忘」!

Hiburan Tue, 16 Oct 2018

Dah Tengok PULANG Ke Belum? Kalau Belum, Jom Layan Di Netflix!

Berita gembira ini diumumkan oleh pihak Media Prima Berhad di mana ini merupakan kali pertama untuk audiens global yang akan dipaparkan melalui platform Amerika Syarikat berasaskan penstriman itu.

Hiburan Mon, 29 Oct 2018

「歌坛玉女」尤雅《往事只能回味云顶演唱会》与您共度良宵

歌坛第一玉女——尤雅将于2018年11月17日(星期六)在云顶云星剧场开唱,为大马歌迷唱尽经典。

Hiburan Thu, 12 Dec 2019

‘Tiada Rezeki Kali Ini’- Syafiq Kyle

Kata Syafiq, “Jika benar ada sambungan, saya harap biarlah jalan ceritanya lebih menarik”

Events Sat, 26 Jan 2019

Syamel Tak Pernah Mengecewakan?

Tak sia-sia Syamel kurus!

| Live TV