Hiburan By: Alexon October 21, 2019 @ 10:30am

《环球透视》座谈会!1102深入研究网红的炼精术

八度空间国际时事清谈类节目《环球透视》将在11月2日(星期六),中午1时,在吉隆坡中华独立中学,中华楼三楼大讲堂举行座谈会。

这场座谈会以一种开放和深入讨论的方式进行,并公开让现场观众发问,与主持人、嘉宾交流。座谈会主题将针对时下很多年轻人想成为「网红」。

「网红」这个名词已逐渐演变成一种职业。究竟要如何成为网红?网红又是如何「炼成」的呢?座谈会由杨于羲、苏进川、张嘉欣、李冠贤担任主持人,嘉宾包括艺人Danny许佳麟、网红推手肯林、数据科学家刘哲菡博士,他们将同台探讨《网红炼精术》,各自提出精辟的见解。

欢迎有兴趣的公众人士踊跃出席,由于座位有限,任何有兴趣出席座谈会的公众人士,可 点击此链接 报名;报名截止日期为2019年10月27日(星期日)傍晚6时。

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Wed, 30 May 2018

Siapa Sabrina Dihati Sajat?

Tak dapat nak bercucuk tanam, nampaknya Sajat tukar fikiran, katanya nak beli ayam pula. Hurmmm, jom kita saksikan dekat mana agaknya Sajat membeli ayam untuk dijadikan haiwan peliharaan beliau.

Hiburan Thu, 24 May 2018

Daesung’s Reason for Hospitalisation Revealed

No worries, guys. It wasn’t anything severe.

Hiburan Fri, 8 Mar 2019
Hiburan Thu, 23 May 2019
Hiburan Thu, 11 Jul 2019

Terlampau Obses Sampai Sanggup Tunjuk Tarian Guling, Sherry Al Hadad Mohon Maaf!

Memang betul naik sheikh ni! Tapi Sherry kan dah minta maaf tu!

Hiburan Thu, 2 May 2019

尤长靖任饥饿30爱心大使!联手宣明会对抗饥饿贫穷

马来西亚世界宣明会正式委任歌手尤长靖担任2019年「饥饿30」爱心大使,与世界宣明会联手对抗饥饿与贫穷。

Hiburan Fri, 29 Nov 2019

“Saya Bukan Lelaki Misteri Itu”, Ikhwan Doakan Risteena Bahagia

Hmmm..Belum tentu ‘berkawan’ lama akhirnya ke jinjang pelamin kan?

Hiburan Wed, 27 Feb 2019

Ditahan Di Wad, Amyra Rosli Nafi Sedang Hamil

Kami di XTRA mendoakan agar Myra cepat sembuh dan boleh beraktiviti seperti biasa semula!

Hiburan Sun, 19 Aug 2018

张学友巡回门票902开卖!只限800位购票者

歌神张学友即將在10月5、6和7日,晚上8时,重返吉隆坡AxiataArena展开一连三场的《A Classic Tour》巡回演唱会;门票将于9月2日开卖!

Events Tue, 26 Nov 2019

Penerbit Akui Berdepan Pelbagai Cabaran Terbitkan Sara Sajeeda

Banyak sangat masalah tapi tengoklah result dia kan? Tahniah kepada semua!

| Live TV