Contest By: Salma Syahbuddin September 1, 2019 @ 9:00am

Korang Nak Tahu Siapa Pemenang #ICSYVMY #SuaraSiapaTu?

Peminat #ICSYVMY musim kedua pastinya ternanti-nanti siapa agaknya yang bakal membawa pulang hadiah berupa wang tunai bernilai RM2K pada minggu ini bukan?

Haaa, kalau nak tahu siapa agaknya pemenang bagi episod 11  I Can See Your Voice #SuaraSiapaTu, Korang kenalah tunggu program tersebut berlangsung pada 1 September 2019 , jam 9 malam hanya di TV3. Sebab, seorang pemenang akan diumumkan pada minggu ini. Dan, nama pemenang akan tertera di bawah kaca korang nanti. So, tunggu!

Jom kita layan sikit persembahan dari peserta ICSYVMY, #SuaraSiapaTu.

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Events Mon, 31 Dec 2018
Hiburan Tue, 30 Jul 2019

Sufian Suhaimi Kembali Bercinta?

Tanpa berselindung, Sufian mengaku meminati Jasmine yang kali pertama ditonton ketika mengendalikan program sukan bola sepak.

Hiburan Wed, 14 Aug 2019
Hiburan Mon, 9 Sep 2019

Luahan Rasa Tya Arifin Untuk Suami Buat Warganet ‘Cair’

Kehidupan pasangan pelakon dan penyanyi Indonesia, Tya Arifin bersama keluarga sering menjadi perhatian ramai. Apa lagi selepas mewujudkan channel Youtube sendiri, aktiviti harian menantu kepada penyanyi terkenal, Datuk Seri Siti Nurhaliza ini dikagumi penonton bukan […]

Hiburan Wed, 23 Oct 2019
Hiburan Sat, 29 Dec 2018

《比悲伤》首日开映票房破百万!导演林孝谦放话「带双豪来谢票」

《比悲伤更悲伤的故事》首日开映票房累积破百万令吉!导演林孝谦放话 “带刘以豪和张书豪来谢票!”

Hiburan Tue, 16 Jan 2018

DAPHNE IKING KINI BERHIJAB?

Apa yang memeranjatkan ialah menerusi laman instagram beliau, Daphne dilihat memakai jubah lengkap bertudung dan kalau dilihat menerusi ruangan status tersebut Daphne siap mengucapkan terima kasih kepada semua yang mendoakan beliau

Hiburan Sun, 14 Apr 2019

Lepas Cili Jeruk, Ayu OIAM Sibuk Jual Sambal Terung Pula!

Jom serbu booth Ayu di MAEPS, Serdang pada 24-26 Mei nanti okay!

Hiburan Fri, 14 Dec 2018
Contest Wed, 27 Nov 2019

| Live TV