Hiburan By: Asrul Haliff September 6, 2019 @ 6:04pm

“I’m Retiring”, Nicki Minaj Decided to Put Everything to a Halt

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sun, 29 Dec 2019

Meriahnya Persandingan Ala Bollywood Farah Nabilah Dan Amirul!

Wah! Cantiknya Farah macam Deepika Padukone!

Hiburan Tue, 21 Aug 2018

AMOi-AMOi被封「最衰女团」黄明志送橘子破魔咒

大马女团AMOi-AMOi自出道就被冠上「最衰女团」称号,日前终于带着首张同名迷你专辑,顺利举办了马来西亚发片记者会;制作人黄明志到场送上橘子树,一解「橘子魔咒」并要她们继续努力。

Hiburan Wed, 14 Feb 2018

‘CINTA PALSU’ MAZUIN HAMZAH?

Mendapat lebih dari 119k tontonan, DS Vida turut memuat naik beberapa keping  gambar lagi yang memperlihatkan wajah putera ketiga Mazuin, Pengiran Khaleed, 23 tahun.

Hiburan Wed, 21 Nov 2018

Zara Zya Bertepuk Sebelah Tangan?

Jangan lupa saksikan Terbaik Dariku di slot Akasia pada 12 November ini

Hiburan Sat, 20 Jul 2019

Akim Lawan Dengan Isterinya!

Haa gaduh ke lawan ni?

Hiburan Fri, 20 Apr 2018

Song Hye Kyo Reveals Her Family Almost Got Attacked by Acid!

Being famous is pretty darn scary, huh.

Hiburan Sun, 15 Apr 2018

Kenapa Bapa Lega Zahirah Putus Cinta?

Tambah Zainol, “ Apa boleh dikatakan, Zul hidung tak mancung pipi tersorong-sorong. Dia sudah tahu saya tak restu, kenapa nak teruskan juga. Macam saya katakan, nak berkawan tidak ada masalah, tapi bukan bercinta atau ke fasa seterusnya.

Hiburan Sun, 14 Jul 2019

“Ada Kereta Masuk Kanan Tiba-Tiba…”- Ebit Lew Cemas Kena Langgar

Ada kereta berhenti sekejap semua terus jalan. Tiba saya pandang mana kereta satu lagi…

Hiburan Thu, 28 Mar 2019

Skirt Che Ta Dikatakan Sama Dengan Sayur

Ramai wanita diluar sana menjadikan Che Ta sebagai ikon fesyen untuk mereka yang berhijab.

Drama Thu, 12 Mar 2020

Amelia Henderson Derita Dalam “Rindu Yang Terindah” ?

Antara kasih dan benci, dapatkah Airis bertahan dalam perkahwinannya?

| Live TV