Hiburan By: Alexon April 3, 2019 @ 4:00pm

James五月将再来马!宣传全新EP《The Light》

James于2015年在国外和朋友用餐时,发生了一场令人难以置信的意外导致他的左手几乎截肢,因而中断了他的贝斯手生涯。

但他没有因此而放弃,经过了五次的手术后,逐渐康复的James决定返回洛杉矶重新开启他的音乐事业,并在集体众筹资金下发行了首张EP,希望透过他的音乐把正能量和勇气带给大众。

(图/环球音乐)

James 将于4月29日前往University College Sedaya International(UCSI)与学生进行近距离的分享会,他将会分享这些年他的音乐生涯,甚至在发生意外后是如何挺过来且没有放弃他的音乐梦想。

为了回馈一路支持他的粉丝,他将于5月1日(星期三)在Berjaya Times Square举办小型演出,并邀请到Alvin鍾瑾桦担任开场嘉宾!欲索票或更多详情,可关注大马环球音乐 脸书专页

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Mon, 18 Dec 2017

《决战好声》曹格战队学员林文荪大热姿态夺冠

来自大马斗湖沙巴的曹格战队学员林文荪,第二回合以盲选赛选曲《身骑白马》获得62%观众简讯投票率,大热姿态击败另一大热门Kenny刘国辉,勇夺《The Voice 决战好声》冠军!

Hiburan Tue, 7 Aug 2018

Marah Dengan Bekas Suami, Lihat Apa Yang Angelina Jolie Buat…

Memiliki enam orang anak iaitu  Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, dan kembar Knox and Vivienne, perbalahan pasangan Brad Pitt dan Angelina Jolie terus mendapat liputan media antarabangsa sehingga kini.

Hiburan Wed, 13 Nov 2019

Meghan Markle Hamil Anak Kedua?

Wah, kalau betul apa salahnya kan?

Hiburan Sun, 7 Oct 2018
Events Sun, 29 Sep 2019

71岁林子祥魄力十足一连唱32首歌!感触落泪:因为你们继续唱

现年71岁林子祥魄力十足,云顶演唱会一连唱32首歌;尾声更是感触落泪说道“我会一直继续唱下去,都是因为你们。”

Hiburan Sat, 13 Oct 2018

WOW! Video Lipsync Depan Cermin Terima Hampir Sembilan Juta Tontonan

Comel! Aksi anak beranak membuat video lipsync dengan menyanyikan lagu Girls Like You di kamar mandi menarik perhatian netizen, baru-baru ini. Menerusi perkongsian si ibu, Trina Wesson di Instagramnya, si anak yang comel dilihat menggerakkan […]

Hiburan Wed, 24 Jan 2018

FARID KAMIL MASUK MAHKAMAH ESOK?

Datuk Farid Kamil turut memberitahu bahawa, beliau akan terus memperjuangkan nasib orang teraniaya dan meminta agar orang ramai mendoakan perjuangannya itu

Hiburan Sun, 28 Oct 2018

Pelakon Boys Over Flowers Ini Terluka Tidak Dibenarkan Jumpa Anak

Tak sangka pelakon handsome ni pun dah ada anak sekarang. Eh!

Events Wed, 31 Oct 2018
Events Wed, 12 Sep 2018

| Live TV