Contest By: Salma Syahbuddin January 15, 2020 @ 11:25am

#JomMenangXtra : 40 Tiket PERCUMA Dari Sunway Lagoon Sempena Tahun Baru Cina Ini!

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Mon, 18 Mar 2019

Dua Tahun Menghilang, Tukul Arwana Rindu Mengacara

Bekas pengacara Bukan Empat Mata ini mengaku rindu untuk mengusik dan melihat gelak tawa penonton di studio. 11 tahun beb mengacara, mestilah rindu kan?

Hiburan Thu, 12 Apr 2018

Hafiz Hamidun Mengaku Hampir Gila

Alhamdulillah, tiada lagi yang bertanya mengenai saya dan Joy. Saya juga tak mahu lagi antara kami ada masalah kerana semuanya sudah diselesaikan dengan baik. Baguslah kalau begitu, buang yang keruh, ambil yang jernih…

Hiburan Mon, 12 Nov 2018

Scooter Braun Backs Kris Wu Up Against Fake Chart Numbers Controversy

Angry fans of other stars even wanted this ‘case’ to be properly investigated!

Events Wed, 26 Jun 2019

黄明志《辣死你妈1.0》玩穿越!希望鼠年贺岁档上映

相隔8年,Namewee黄明志再次操刀拍摄《辣死你妈2.0》续集《辣死你妈1.0》,融合大马多元种族文化的特色,大完穿越回到600年前马六甲王朝。

Hiburan Tue, 28 Aug 2018

“Bukan Berpura-pura, Anak Muda Memang Suka Tengok Buah Dada” – Iqram Dinzly Beri Komen Padu Pada Netizen

Niat sebenar beliau bukanlah untuk berlaku biadap sebaliknya dia kagum dengan transformasi yang dibawa oleh Uqasha dalam membawakan watak tersebut.

Contest Mon, 7 Oct 2019

xtra好康头 | 送你《任贤齐「齐迹」2019云顶演唱》入门票

xtra好康头 送你《任贤齐「齐迹」2019云顶演唱》入门票,让你现场见证「齐迹」的发生!

Hiburan Fri, 24 Aug 2018

Penyanyi Rock Naik Angin Dengan Donald Trump?

Penyanyi terkenal ini mendakwa presiden Amerika Syarikat itu telah melanggar undang-undang dengan memainkan lagu mereka.

Hiburan Tue, 17 Sep 2019
Hiburan Tue, 19 Jun 2018

Girls’ Generation’s Yuri Haven’t Done Fan Meetings Because of Her Manager

Fans are extremely angry at the manager’s reasoning.

Hiburan Fri, 15 Jun 2018

Peminat Menanti Fazura Berhijab

Ramai peminat mahukan Fazura terus berhijab dan menutup aurat nampak lebih anggun dan cantik semestinya

| Live TV