Hiburan By: SGMS Enal January 9, 2018 @ 5:22am

Joy Revfa Jadi Bahan Kecaman?

Joy Revfa baru-baru ini mendapat kritikan daripada pengguna laman sosial hanya kerana sekeping gambar yang dimuat naik di Instagram Aliff Syukri

“Sewaktu sesi fotografi memang kami diarahkan untuk menyentuh bahu Datuk Aliff Syukri tapi ia berlapik dan hanya bersentuhan beberapa saat sahaja untuk kami jalani di sebalik tabir fotografi itu”

“Tapi tak sangka mendapat kecaman daripada netizen sehingga perkara itu menjadi satu isu perbalahan antara mereka,” jelas Joy kepada mStar Online. Selain itu, Joy turut menafikan bahawa sudah bertemu pengganti selepas bercerai dengan Hafiz Hamidun.

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Tue, 16 Jul 2019

‘PDRM, Jawab Soalan Saya’ – Eizlan Yusof Naik Angin?

Sebelum mengeluarkan kenyataan atau fakta, mereka mestilah membuat siasatan menyeluruh.

Hiburan Tue, 30 Apr 2019

主持人小玉首次担岗舞台剧《鬼同你结婚》 女角

主持人小玉跨界舞台剧!首次担岗「败坏文青」梁文聪舞台剧《鬼同你结婚》 女角。

Hiburan Wed, 21 Aug 2019

Lepas ‘Bobo Di Mana’, Aliff Syukri Keluar ‘Cowok Baru’ Pula!

Katanya, pelancaran lagu ini akan diadakan di Jakarta, Indonesia.

Hiburan Tue, 28 Jan 2020
Hiburan Fri, 18 Jan 2019
Hiburan Mon, 10 Feb 2020

Naim Daniel Julang #AJL34 Menerusi Sumpah!

Tahniah kepada semua pemenang!

Hiburan Mon, 25 Feb 2019

Nabil Mahir Dan Sarah Hilderbrand Putus?

Betul ke putus? Tak kot…

Selebriti Wed, 22 Apr 2020
Hiburan Tue, 15 Oct 2019
Hiburan Wed, 25 Apr 2018

Victor李俊颉全新单曲延迟推出让路投票日

Victor李俊颉阔别6年再推单曲就撞上全国大选投票日,因而决定展延单曲推出的计划,待履行公民责任后再推出。

| Live TV