Hiburan By: Syafiqa Irdina November 14, 2019 @ 6:27pm

Kumpulan K-Pop AOA Bakal Comeback Dengan Lagu Terbaru Mereka Bulan Ini!

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 29 Jun 2018

Sajat Sudah Berani Tunjuk Te***?

Amboii,, Sajat berani betul tunjuk aset dekat peminat kan?

Hiburan Mon, 8 Jul 2019

Are LOOΠΔ and TXT Possibly Connected?

The new discovery leaves Orbits and Young Ones dazed and confused.

Hiburan Tue, 2 Jan 2018

34岁日本AV天后苍井空结婚啦!

34岁日本AV天后苍井空1日深夜宣布结婚,抛出2018年娱乐圈第一个震撼弹!她在晒出无名指戴婚戒的照片,并透过社群网站以中,英文宣布喜讯,令全球粉丝又惊又喜。

Hiburan Mon, 3 Sep 2018

Chazynash Kini Pegang Watak Utama Dalam Sitkom Terbaharu ntv7

Mengakui terdapat sedikit cabaran berdepan dengan kamera dan sebagainya, bagaimanakah agaknya Chazy dan isteri mengatasi masalah tersebut?

Hiburan Wed, 25 Sep 2019

Harap Perkahwinan Kali Ke Tiga Kekal, Radhi OAG Cari Calon Isteri!

Lepas ini kalau boleh saya hanya ingin bercakap mengenai hal kerjaya dan tidak mahu terlalu bercerita tentang hal rumah tangga.

Hiburan Wed, 27 Jun 2018

Gambar David-Victoria Lenyapkan Kontroversi Cerai

Walau bagaimanapun, selepas tiga hari pertunjukan Minggu Fesyen Paris itu berlangsung, bekas anggota kumpulan Spice Girls ini memuat naik gambarnya bersama suami, David Beckham.

Hiburan Sat, 20 Jul 2019

Tahniah! Tuanku Najihah Nama Bayi Sulung Sarimah Ibrahim

Dalam entri sama, beliau memuatnaik sekeping gambar memperlihatkan wajah anaknya selepas 12 jam dilahirkan.

Contest Sat, 31 Aug 2019
Hiburan Wed, 29 Aug 2018

Zamaera: “I’m Not Afraid to Share My Weaknesses With Others…”

The rapper speaks of the truth unlike any other.

Hiburan Thu, 11 Jan 2018

Aeril Zafrel dan Wawa Zainal Di Korea

Walaupun sibuk berkerja tetapi tidak pernah lupa untuk mengembirakan anak-anak dengan membawa mereka bercuti

| Live TV