Hiburan By: Alexon July 2, 2019 @ 4:30pm

两大影帝古天乐张家辉807来马!为电影《使徒行者2》宣传造势

阔别多年没来马的两大影帝古天乐以及张家辉,即将于8月7日(星期三)以24小时旋风式为电影《使徒行者2:谍影行动》进行造势宣传活动。

《使徒行者2》的故事情节延续了「继续寻找卧底」的主题,且幕后团队气势强大;从香港、缅甸到西班牙,三大影帝可说不惜一切代价身陷枪林弹雨,挑战了难度极高的危险动作!

▲ 由Lotus Five Star引进发行的《使徒行者 2:谍影行动》将于8月8日全马戏院强势上映!

想要目睹两位影帝的迷人风采?那就要关注Ram Entertainment 脸书专页 以获取最新消息。

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sun, 2 Dec 2018
Hiburan Wed, 3 Jan 2018

Johan As’Ari Teman Iqram Dinzly Menari Jadi Isu

video tarian itu pula dibuat hanya suka-suka tidak sangka pula ianya tular di sosial media

Hiburan Thu, 11 Jul 2019

Banyak Sangat Job Sampai Hilang Suara?

Kata Raffi, ada benjolan di pita suara sebab terlalu banyak guna. Alamak!

Hiburan Thu, 19 Dec 2019

Winner Of ‘Dewi Remaja 2019’ Is Not Making The Same Mistake Twice

Some lessons are meant to be learned and what she’s doing will definitely benefit her in the future.

Hiburan Wed, 2 Jan 2019

Cantiknya Sasqia Dahuri Di Majlis Resepsi…

Semoga bahagia hingga ke Jannah, Sasqia dan suami. Insha Allah…

Hiburan Mon, 18 Jun 2018

Netizen Mahu Nora Danish Ganti Neelofa

Netizen suka akan gandingan Nora bersama Nabil sememangnya menjadi.

Hiburan Tue, 11 Feb 2020
Hiburan Fri, 7 Jun 2019

Elvina Takut Main Bunga Api

Datin Elvina Mohamad mengakui fobia bermain bunga api apabila pernah menyebabkan rambut sepupunya terbakar suatu ketika dahulu.

Events Thu, 29 Nov 2018

全家来马过平安夜!钟镇涛女儿当嘉宾、老婆当服装师

钟镇涛12月24日携妻带女来马巡演,与歌迷共度一个难忘的平安夜!

Hiburan Sat, 4 Jan 2020

SonaOne Ceburi Bidang Filem Pula?

Support SONAONE geng!

| Live TV