Hiburan By: Alexon August 4, 2019 @ 3:30pm

刘思延自创「失恋疗愈套餐」813首播单曲 《海滩上的字》

情人节不听浪漫情歌,擅长用歌声细腻处理情感的暖声新人Suzanne刘思延即将在8月13日推出揪心单曲《海滩上的字》讲述面对逝去恋情的心境,用歌声暖心陪伴「七夕边缘人」。

一向与浪漫绝缘、自称「女汉子」的刘思延即使没有情人在身边,应景来到充满粉红梦幻氛围的甜点店,初体验「从来没和男友做过的事」初尝甜蜜蜜指数爆表的经典蜜糖吐司。

Suzanne的「汉子心」立刻被掳获,逗趣的问身边同事「看到我的粉红泡泡了吗?」灵机一动还自行开发「失恋疗愈套餐」,先听《海滩上的字》排解失恋的悲伤心绪,再吃进蜜糖吐司甜蜜入心。

持续推出新单曲之外,曾在大型歌唱选秀节目《中国好声音》闯出丰硕战绩的刘思延,今年再度站上选秀舞台,参与《声林之王2》更被视为「声林」之中来势汹汹的「猛兽级」选手,她珍惜、享受每一次站上舞台唱歌的机会。

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》。 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Thu, 1 Nov 2018

‘Tak Taulah Awak Kenal Saya Ke Tak, Tapi Awak Datang Ke Kerusi Saya…’ PU Amin Tegur Ben Ladin?

Difahamkan, kedua selebriti ini bertemu di sebuah acara anjuran stesen televisyen sebelum ini.

Hiburan Mon, 25 Jun 2018

李幸倪红馆首开唱「音乐世家」携家人组Band合唱

一连两场的李幸倪《First Of All Live》上周六在香港红馆正式举行;迎来人生首个红馆秀的李幸倪,以fit爆状态登场,同时也邀请了父母、姐姐和姐夫组Band合唱,第一次全家人同台演出!

Events Wed, 16 Oct 2019
Hiburan Fri, 12 Jan 2018

Farid Kamil Mungkin Tertekan – Adik

Adakah Farid Kamil memang tertekan atau disebaliknya?

Hiburan Fri, 24 Nov 2017

Yuna, Adam Sinclair Bersanding 28 Januari Tahun Depan

Tak sabar melihat majlis persandingan Yuna dan Adam yang bakal diadakan gilang gemilang nanti

Hiburan Wed, 18 Jul 2018
Hiburan Thu, 27 Sep 2018

‘Bagi Saya Dia Tak Tua’, Shima Anuar Balas Soalan Netizen Tentang Suami

Dia sudah 50 tahun tapi itu bukan sesuatu perkara besar bagi saya. Apa yang penting tua-tua pun dia boleh bagi saya zuriat.

Events Wed, 4 Dec 2019

K-Clique Cipta Rekod Peribadi

Wah, tahniah K-Clique!

Hiburan Mon, 11 Nov 2019
Hiburan Wed, 21 Mar 2018

Ini Alasan Ismail Izzani Tak Mahu Ambil SPM

Selebriti Ismail Izzani dilaporkan bakal melanjutkan pelajaran di kolej swasta. Akuinya lagi, keputusan dibuat memandangkan dia bukan seorang yang suka belajar.

| Live TV