Hiburan By: Alexon September 4, 2019 @ 1:30pm

李幸倪相隔一个月再返马!北中南各办《浮世绘》签唱会

Gin李幸倪8月回马为全新华语专辑《浮世绘》进行一连串的宣传后,相隔不到一个月再度返马,并在北中南各举办一场签唱会!

李幸倪笑指,很开心有机会再与粉丝们见面,且还能到各地宣传。“上一次连续跑几场签唱会已经是好几年前的事情,这次机会难得,感到很兴奋! ”

(图/环球音乐)

凡购买李幸倪《浮世绘》马来西亚版专辑,都有机会赢取与李幸倪合照的机会!粉丝朋友只需在签唱会当天前往现场设置的柜台,向工作人员出示《浮世绘》马来西亚版专辑,再填写个人资料即可。

(图/环球音乐)

每一场签唱会仅限20位优胜者,名单将会在签唱会开始前公布。欲知更多有关李幸倪的活动详情,请浏览马来西亚环球音乐 脸书专页 。

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》[点击观赏]

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Mon, 25 Nov 2019

Selepas Model, Pelakon…Haneesya Hanee Bakal Bergelar Penyanyi!

Saya bermula sebagai model dan besar harapan agar tahun 2020 bakal membawa tuah lebih baik untuk saya.

Hiburan Mon, 13 Jan 2020
Hiburan Sun, 10 Nov 2019

Hael Husaini Mengaku Sudah Terjebak!

Dua pulak tu! Satu untuk siapa?? Haaaaa…

Hiburan Tue, 29 Jan 2019

‘Saya Tidak Sempurna’, Selepas Emma Maembong, Syed Abdullah Tampil Akui Kesilapan

Semua orang buat silap dalam kehidupan… maafkan mereka ok?

Events Wed, 17 Apr 2019

Drink and Stand a Chance to Win an All-Expense Paid Trip to Madrid!

Discover Heineken® Extra-Time Zones across Malaysia and stand to win an all-inclusive trip to Madrid for the UEFA Champions League final, among other exciting prizes.

Hiburan Thu, 3 Oct 2019

Che Ta Tak Nak Kongsi Zain!

Apa cerita pulak ni?

Hiburan Thu, 13 Dec 2018

Isu Beri Makan Anjing, Netizen Tolonglah ‘Otak’ Tu Jangan Sempit Sangat

Diharap masyarakat Malaysia lebih peka dan berilmu sebelum melontarkan kata-kata atau melabel seseorang diatas tindakan mereka

Hiburan Fri, 10 Jan 2020

Issey Tiada Masalah Jadi ‘Bapa Segera’

Fasa baru dalam hidup Issey!

Hiburan Tue, 26 Jun 2018

G-Dragon’s Detailed Personal Info Leaked Online by ‘Fan’

It is extremely detailed that it’s so creepy. No wonder he needed privacy at the hospital.

Hiburan Fri, 4 May 2018

陈薇薇以身犯险《小心有诈》上演「无间道」

近年来,诈骗案件在全国层出不穷,手段五花八门,令人民防不胜防。本地首创论“骗”节目《小心有诈》由陈薇薇主持,提高公众对各类骗局的意识和警惕。

| Live TV