Hiburan By: Asrul Haliff August 22, 2019 @ 11:11am

LOONA’s Huge Popularity in KCON USA, Billboard Declares Them as Global Rookie

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sat, 18 Aug 2018

#KitaPunya 爱国运动 「阿牛」陈庆祥代言人之一

配合即将到来的第61届国庆日,首要媒体集团从8月1日起展开主题为“KitaPunya”的爱国运动,并举办系列活动让全民参与,将爱国情怀洋溢整个马来西亚!

Contest Mon, 27 May 2019

xtra好康头 | 送你「蝙蝠侠80年」粉丝见面会通行证

全球最受欢迎的披风战士迎来80岁生日,东南亚首个蝙蝠侠周年庆在云顶热烈展开! xtra好康头 送你粉丝见面会通行证,让你与「偶像」近距离接触。

Hiburan Sat, 7 Dec 2019

筹备两年新作终见天日!新专辑数位上架张智成妙回:不想被看光

筹备两年新作终见天日,自我挑战乐此不疲;新专辑数位上架张智成妙回:不想这么快被看光光啦!

Hiburan Fri, 22 Feb 2019

“Laporan Polis Berasingan Akan Dibuat”- Misha Omar

So, lepasni nak post apa-apa kat media sosial kena fikir dulu okay

Hiburan Sat, 9 Jun 2018

Perangai Netizen Semakin Menjadi-Jadi, Jasmin Hamid Akui Terguris

Jangan takbur dengan ilmu yang kamu ada kerana Allah Maha Mengetahui. Jaga adab bila masuk rumah orang kalau kamu rasa kamu penuh Iman di dada…

Hiburan Wed, 23 Oct 2019
Hiburan Wed, 11 Sep 2019
Hiburan Fri, 8 Dec 2017

Ahli Lembaga Pengarah AirAsia Terbaru Neelofa

 Neelofa telah dilantik sebagai pengarah bebas bukan eksekutif syarikat penerbangan itu dan membuktikan dirinya bukan calang calang wanita dalam dunia perniagaan

Hiburan Mon, 24 Dec 2018

Jin Lim Shares What It’s Like Running JinnyboyTV as a Father

“Recently, I just released a film about children and that’s what I think, as a father, is having a kid in these days.”

Hiburan Mon, 9 Sep 2019

Tunai Umrah…Lan Solo Mohon Doa Peminat!

Semoga mendapat Umrah yang mabrur buat Lan Solo dan seluruh ahli keluarganya. Insha Allah…

| Live TV