Hiburan By: Alexon June 16, 2019 @ 1:30pm

Mad August Jim首次为团员亲自下厨?团员直呼有阴谋

Mad August团员Jim特别为3位摇滚爸爸安排了日本餐提前庆祝父亲节!团员们受惊,觉得Jim有阴谋要作弄他们 。

团员Jim精心策划了「爸爸」福利,特此藉由这个父亲节想来个不一样的庆祝方式。他首次大显身手,从准备食材到烹饪整整花了2小时左右完成料理;而他也准备了日本人最爱吃的「纳豆」 让团员们有个另类的初体验。

(图/WeManagement)

团员们非常惊讶Jim在这期间的转变 ,之前对烹饪一窍不通的他,近期却在社交媒体上分享学习斗鱼烹饪料理心得。他更自嘲卖相及味道绝对可媲美日本餐厅里的日式料理!


(影片/取自YouTube/MAD AUGUST,如遭删除请见谅。)

至于有没有结婚的打算? Jim自己也发觉在这个阶段不一样了,他也希望赶快学好一门手艺找女友,让自己能赶快稳定下来。值得一提的是,Mad August也将在这个月尾公布一项好消息,赶快关注 脸书专页 和 Instagram ,以掌握第一手消息。

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Tue, 3 Apr 2018
Hiburan Wed, 2 May 2018

Kenapa Agaknya Janna Nick Pilih Lelaki Sederhana?

Menurut Janna, sekiranya hatinya terbuka untuk mendirikan rumah tangga, dia lebih selesa mencari lelaki yang sederhana kerana wang bukanlah penentu kebahagian seseorang

Hiburan Thu, 13 Jun 2019

林国伟沉寂六年改名「林咖啡」再出发!

沉寂六年终于等获发片机会!Kopi林国伟改名「林咖啡」再出发,两个月瘦十公斤挑战自己。

Hiburan Mon, 4 Feb 2019

Pentas Macam Pelamin Kahwin, Sufian Suhaimi Nafi Sindir Sesiapa

Mana ada perli lah, Pian menghayati lagu je pun, sebab tu lah…

Hiburan Fri, 12 Jul 2019
Hiburan Tue, 6 Aug 2019

Elak Cinta Lokasi, Ini ‘Strategi’ Shukri Yahaya!

Saya tahu had saya sebagai suami dan bapa…terbaiklah!

Hiburan Mon, 25 Mar 2019

Peminat Sanggup Beratur Demi Harman Studio!

Selamat Datang Harman Studio Ke Malaysia!

Hiburan Sun, 29 Apr 2018

Jangan Buat Andaian Sendiri, Beri Kakak Ruang…

Sebagai anggota keluarga, saya beri sokongan penuh dalam apa saja keputusan kakak saya. Keluarga tahu apa yang sebenarnya terjadi,” kata penyanyi berusia 47 tahun itu.

Hiburan Mon, 26 Mar 2018

Kerana Peluk Roberto Carlos Tiz Zaqyah Dikritik

Kerana sekeping gambar yang di upload , lagenda bola sepak Brazil, Roberto Carlos terkena tempias!! Artis mana kah yang dimaksudkan itu

Hiburan Sun, 27 Oct 2019

| Live TV