Hiburan By: SGMS Faida October 20, 2018 @ 4:01pm

Dah Terlalu Seksi, Giliran Zizi Kirana Pula Jadi Topik Hangat Netizen

Makin cantik penyanyi sorang ni. Popular dengan lagu Nak Ke Tak Nak, nama Zizi Kirana semakin mendapat tempat dalam industri hiburan tanah air.

Dengan jumlah pengikut melebihi 400,000 di Instagram, penampilan Zizi turut menjadi bualan netizen. Seksi ey? 

Penyanyi ini yang sinonim dengan imej seksi ini sering menerima kecaman netizen namun sebelum ini Zizi mengaku dia mahu menjadi diri sendiri dan selesa begini.

Dalam perkembangan lain, Zizi kini sedang sibuk mempromosikan single terbarunya bersama Waris dan Sophia Liana bertajuk Terbaik Bossku.

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Thu, 28 Jun 2018

鍾瑾桦5位数加盟环球音乐「找准定位再谈奖项」

Alvin鍾瑾桦5位数加盟大马环球音乐,全经纪约发展空间大,横跨多领域成全能艺人!对于奖项他直言不抱期望,只要找准定位、充实自己,当做好自己时,自然会有人认同。

Hiburan Sat, 13 Jul 2019
Hiburan Wed, 20 Jun 2018

Chanyeol and Seohyun Caught in an Intimate Moment

They look so perfect together.

Hiburan Fri, 22 Jun 2018

李俊颉「暖心POLO衫」三星期筹一万令吉

大马暖男歌手兼“艺人企业家” Victor李俊颉睽违6年再推新曲《记得我爱你》暖心POLO衫公益活动成功为雪州“温馨老人之家”筹获一万令吉建筑基金!

Selebriti Sat, 1 Feb 2020

Rebecca Nur Islam Meraung Di Lapangan Terbang?

Rebecca Nur Islam dan anak-anak meraung hiba di lapangan terbang. Kenapa ya?

Hiburan Wed, 3 Oct 2018

#ABPBH31: Khai Bahar Teringin Menang Kategori Sama Lagi

Nama tercalon sekali lagi dalam Penyanyi Lelaki Popular pun sudah membuatkan saya gembira. Alhamdulillah…

Hiburan Thu, 3 Jan 2019

Rambut Ala Tempurung, Aedy Ashraf Kembali Menjadi Sebutan

Alamak, rare juga style macam ni kan?

Hiburan Mon, 30 Dec 2019

Penyampai Berita Persis Neelofa Ini Tepis Gosip Cintanya Dengan Tiga Selebriti?

so, nak masuk tahun 2020 ni jangan buat spekulasi lagi okay!

Hiburan Wed, 27 Jun 2018

Dikejarkan Ke Hospital, Ummi Nazeera Mohon Doa Peminat

Ummi memohon doa daripada peminat-peminat beliau agar mendoakan kesihatan dirinya dan juga bayi dalam kandungan

Hiburan Fri, 8 Nov 2019

| Live TV