FESYEN By: Asrul Haliff August 20, 2019 @ 3:12pm

Min Luna Plays Fashion Police in This Week’s E! News!

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

LIFESTYLE Fri, 4 Jan 2019
Hiburan Fri, 26 Apr 2019

演员Josiah林伟利跨界餐饮业!经营「熊黑堂」奶茶生意

出身自八度空间真人选秀节目《非常演员》的Josiah林伟利跨界餐饮业,经营「熊黑堂」奶茶生意。

LIFESTYLE Wed, 5 Dec 2018

Manfaat Belalang Untuk Kesihatan Manusia

Manfaat Belalang Untuk Kesihatan Manusia, Ramai Yang Tidak Tahu

LIFESTYLE Fri, 21 Jun 2019

午睡好处多!医证「减肥更该睡午觉」

快贴给老板看!午睡可抗衰老、金鱼脑…医证「减肥更该睡」

Hiburan Sat, 18 Aug 2018

Wah! Keluarga Nick Jonas Jadi Tumpuan Di Madras

Beberapa keping gambar yang berjaya dirakam memperlihatkan Nick Jonas bersama ibu-bapanya di Lapangan Terbang Antaranbangsa Chhatrapati Shivaji untuk menyambut ketibaan ibu bapanya.

Hiburan Tue, 27 Mar 2018

100% Leader Seo Min Woo Passes Away at Age 33!

He is way too young to be gone 🙁

Hiburan Thu, 10 Jan 2019

‘Nak Cakap Apa, Cakaplah’, Lan Typewriter Jawab Isu Guna Model Seksi Dalam Video Klip

Guna wanita seksi sebagai strategi pemasaran, apa kata Lan Typewriter?

Hiburan Wed, 31 Oct 2018

#DramaTonton; MATA KETIGA Bakal Goncang Emosi Bermula Hari Ini!

Ritual ini memang dianggap kolot, berdosa namun ada yang berani-berani mencuba.

Hiburan Sun, 9 Dec 2018

#AnggunLife : Lepas Gunung Annapurna, Amy Search Mahu Tawan Everest

Wah, Amy Search membuktikan di usia 60 an, dia masih fit untuk pergi hiking tau. Terbaiklah!

Hiburan Mon, 26 Mar 2018

“Love Yourself” – Sherry Al Hadad Kongsi Pengalaman Bentuk Badannya

Justeru itu, Sherry mengambil keputusan untuk berkongsi pengalamannya itu kepada wanita yang mempunyai tubuh besar sepertinya agar tidak  hilang keyakinan diri

| Live TV