Hiburan By: Alexon October 4, 2018 @ 6:30pm

One FM DJ「JIO你」一起当唱K Kaki!

One FM 唱K大聚会!想要和One FM DJ一起扮靓、一起唱K吗?那就千万不要错过这个机会,10月13日(星期六)中午12时,一起到Red Box @ Empire Shopping Gallery狂欢唱K。

即日起至10月8日,点击下方图片到One FM官方脸书,在你所喜欢的节目时段的照片下面留言,写下你想要参加唱K大聚会的原因,就有机会出席啦!

每个时段的DJ将选出两位幸运儿;被选中的幸运儿还可携带3位朋友一同出席这场唱K大聚会。

活动当天除了设有幸运抽奖外,每个节目时段都有各自不同主题的服装打扮!届时,被选中的幸运儿将和One FM DJ一起变身「Fashionista」来场Fashion Show大比拼!

(图/翻摄自 @OneFM 脸书)

值得一提的是,服装最符合主题,打扮最出众的幸运儿将有机会获得「最佳服装奖」和「最佳主题奖」等总值超过1万令吉的丰厚奖金。

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Wed, 20 Mar 2019

Hebat! Leftenan Zana Terima 25.5 Juta Penonton

Penerimaan luar biasa penonton menerusi drama Leftenan Zana ini membuktikan TV3 tidak hanya menghidangkan kisah cinta untuk tatapan penonton

Hiburan Fri, 28 Jun 2019

‘Syukur…Isteri Mula Bertudung’- Nabil Ahmad

Nabil Ahmad meminta orang ramai untuk tidak menghakimi niat baik wanita yang berusaha untuk memperbaiki diri menjadi lebih baik.

Hiburan Sat, 24 Nov 2018

Tolonglah Henti Label Orang Gemuk ‘Power’ Ke Tak, Ini Pesan Abam Buat Netizen!

Orang ‘power’ pun jika Allah tak izinkan, buatlah cara macam mana sekalipun tak dapat juga.

Hiburan Wed, 29 May 2019

Hadiah Untuk Mak…

Terbaiklah Mark!

Hiburan Mon, 2 Apr 2018

Trio Terhangat Dipasaran Ini Bakal Kembali Dalam Pentas KRU25!

Melihat pada tarikh keramat tersebut, KRU kini dilihat sangat aktif dalam melakukan aktiviti sukan bertujuan untuk memantapkan fizikal dan mental mereka dalam membuat persiapan menjelang konsert #konsertgergasikru25 itu nanti

Hiburan Wed, 25 Dec 2019
Hiburan Fri, 22 Nov 2019

Happy Birthday, Mimi Lana!

Happy Birthday again, Mimi! Comel Mimi time kecik-kecik.

Hiburan Thu, 14 Jun 2018

吴建豪和新加坡富家女石贞善离婚

吴建豪和新加坡富家女石贞善(Arissa)结婚5年后,今天宣布离婚!

Events Fri, 15 Mar 2019

IKEA Batu Kawan Saw More Than 20,000 Customers on the Grand Opening Day Alone!

The store is ready to serve 6.6 million customers!

Hiburan Fri, 11 Oct 2019

郭修彧:人生唯一不变的就是改变

带着第二张个人创作专辑《盲点》回马宣传的Shio郭修彧,相较于早期出道的她,这趟的回马之旅似乎变得「真正的」开朗健谈……

| Live TV