Hiburan By: Alexon October 4, 2018 @ 6:30pm

One FM DJ「JIO你」一起当唱K Kaki!

One FM 唱K大聚会!想要和One FM DJ一起扮靓、一起唱K吗?那就千万不要错过这个机会,10月13日(星期六)中午12时,一起到Red Box @ Empire Shopping Gallery狂欢唱K。

即日起至10月8日,点击下方图片到One FM官方脸书,在你所喜欢的节目时段的照片下面留言,写下你想要参加唱K大聚会的原因,就有机会出席啦!

每个时段的DJ将选出两位幸运儿;被选中的幸运儿还可携带3位朋友一同出席这场唱K大聚会。

活动当天除了设有幸运抽奖外,每个节目时段都有各自不同主题的服装打扮!届时,被选中的幸运儿将和One FM DJ一起变身「Fashionista」来场Fashion Show大比拼!

(图/翻摄自 @OneFM 脸书)

值得一提的是,服装最符合主题,打扮最出众的幸运儿将有机会获得「最佳服装奖」和「最佳主题奖」等总值超过1万令吉的丰厚奖金。

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sun, 8 Sep 2019

Setahun Lebih ‘Cuti’, Mawar Rashid Siap Sedia Untuk…

Terdahulu, Mawar pernah membintangi drama antaranya Kalis Kasih, Raisha 2, Aurora Aisyah dan banyak lagi. 

Events Fri, 15 Feb 2019
Hiburan Tue, 2 Oct 2018

Betul Ke Zul Ariffin Jatuh Cinta Dengan Azira Syafinaz ?

Wah! Nak tau sweet ke tak Zul dan Azura Syafinaz, kenalah baca artikel ni okay!

Events Mon, 10 Dec 2018

Hilton Petaling Jaya Brings Joy to Children from Rumah Jaireh this Christmas

It was a gorgeous Christmas experience for the children.

Hiburan Thu, 16 Jan 2020
Hiburan Mon, 19 Feb 2018

PANAS! PENGACARA INI KAHWINI PASANGAN SEJENIS

“We?… hells yeah, we are! Signing my death warrant/agreement to be enslave. No hashtag, no photoshoot, no special dress… just love. Lol. We did it. Many thanks, friends. You’ve been great!”

Hiburan Sun, 5 Aug 2018

Yana Samsudin Tidak Mahu Bersalaman Kenapa?

Yana menjaga batas pergaulan dengan bukan muhrim itu mendapat pujian apabila netizen menyokong apa yang dibuat Yana

Hiburan Thu, 28 Jun 2018

‘ Kesederhanaan Dia Buat Saya Selesa,’ – Fasha Sandha

Siapa kita untuk menilai orang lain? Siapa kita untuk menghukum orang lain? Allah lebih mengetahui segalanya…

Hiburan Mon, 13 Jan 2020
Hiburan Thu, 24 May 2018

BIGBANG大成住院病因曝光! GD右脚踝动手术

韩团BIGBANG成员大成(대성)23日被爆服役中住院,但当时并没有公开病因,让粉丝相当担心难过……

| Live TV