Hiburan By: Alexon February 13, 2018 @ 1:07am

赛琳娜忧郁症缠身「这是我余生都要做的抗争!」

赛琳娜近日接受《Harper’s Bazaar》的专访,谈及自己在2018年最想做的事情,指出自己这一年首要的目标就是保持身心健康,其他的所有事情都必须往后挪,她说:

“我有忧郁和恐慌的问题,我对这件事情从来不避谈,但我不认为那是我可以克服,不会有那么一天是:『喔,我今天穿了一件漂亮的衣服,我赢了!』我觉得这是我这一辈子都必须做的抗争,这余下的一生都必须面对。”

但是,赛琳娜依旧非常正能量地表示,自己不会因此放弃,依旧会积极面对,会让自己好起来,”如果真的可以恢复健康,所有的东西应该都会好起来。”她指出在2018年当中,除了健康以外,并没有设下任何目标,因为如果最后没有达成的话,她会非常失望,不想要让这种情况发生。

▲ 赛琳娜坦言自己一辈子都要跟忧郁症抗争。 (图/prensalibre.com

不过赛琳娜指出如果可以的话,还是想在音乐上有所作为,“我的下一张专辑感觉已经用了永远来制作,当别人问我为什么,我都很诚实地回答,我还没准备好,我对我的音乐很没有信心,如果这张专辑续要用10年的话,就用十年吧,握不在乎。” 她坦言目前的她只想专注于做手上的事情,一次做一件事情就好。

 

ETtoday/文(责编阿勒神)

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Wed, 31 Oct 2018

‘Berhabis’ Untuk Single Lakar Janji, Azharina Mahu Ulang Kejayaan Elergi Sepi

Dengarnya, ini merupakan pertama kali Azharina masuk studio dua kali hanya untuk proses rakaman.

Events Mon, 17 Sep 2018

Drama Terbaharu Vila Ghazara Penuh Konflik

Jangan lupa saksikan Vila Ghazara di Slot Akasia hanya di TV3!

Hiburan Mon, 13 May 2019

1000 Pembeli Terawal Vivo V15 Bakal Dapat Baucar SimplySiti

Vivo Malaysia berharap dengan kerjasama ini dapat memenuhi permintaan pengguna telefon pintar di Malaysia

Hiburan Wed, 5 Dec 2018
Hiburan Tue, 30 Jan 2018

IS LEE KWANG SOO MARRYING JEON SO MIN?!

Lee Kwang Soo recently proposed to Running Man co-star Jeon So Min!

Hiburan Sun, 29 Sep 2019

陶晶莹震撼报喜!首次来马办大型售票演唱会

陶晶莹震撼报喜!首次来马举办大型售票演唱会,11月23日正式开锣~

Hiburan Thu, 26 Apr 2018

Makin Kurus, Kenapa Dengan Datuk Vida?

Kata usahawan popular ini, antara sebab dia menjadi kurus kerana ‘makan hati’ tetapi bukanlah disebabkan putus cinta.

Events Thu, 10 Oct 2019

Erra Fazira Akui Shahir Bukanlah Pilihan Utama

Wow, habistu siapa agaknya pilihan pertama Erra?

Hiburan Fri, 5 Jul 2019

Benda Negatif? Sorry, Next!

Teruskan menjadi Ibu Yang Terbaik!

Hiburan Mon, 30 Apr 2018

Kalau Tak Tahu Cerita, Lebih Baik Diam!

Cuba letak diri anda di tempat saya. Apa yang anda rasa? Lagi pula, suami saya mengaku bersalah atas nasihat peguam, kata Salma.

| Live TV