Hiburan By: SGMS Faida March 22, 2019 @ 11:25am

‘Selamat Jalan, Abah…’- Bapa Adira Meninggal Dunia

‘Selamat jalan Abah…semoga tenang di sana,’ demikian tulis kakak kepada Adira Suhaimi, Emma Suhaimi memaklumkan bapa mereka, Suhaimi Rajiman telah meninggal dunia.

“ Biarpun tidak membesar dengan abah rasa sayang sebagai anak itu selalu ada di hati. Dalam diam tetap sayang,” tulisnya.

Dalam masa sama, bekas peserta program realiti Akademi Fantasi 8 (AF8) ini turut memohon agar orang ramai mendoakan kesejahteraan roh bapanya.

“ Al- Fatihah buat abah…minta kawan-kawan sudi sedekahkan Al Fatihah buat abah saya ‘Suhaimi’,” tulisnya.

Semoga roh Allahyarham Suhaimi Rajiman ditempatkan di dalam golongan orang-orang yang beriman, Al- Fatihah.

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Events Thu, 4 Apr 2019

Catch the Dynamic Canadian Band, Diamonds Live at Zeta Bar

You don’t want to miss out on this talented group.

Events Wed, 29 May 2019

郭晓东被催婚回答后秒变脸!

八度空间《学霸》6月2日启播!主持人郭晓东发布会上被催婚,谁料他在回答主持人后秒变脸。

Hiburan Tue, 1 Jan 2019

歌手们轮番上阵卖力演出!万人同欢迎接2019

《MY GOXUAN 2019够Fun槟城好玩倒数趴》歌手们轮番上阵卖力演出!逾1万4000人一起狂欢迎接2019~

Trending Hari Ini Wed, 27 May 2020
Events Tue, 10 Jul 2018

Wow! Tun M Kongsi Rahsia Gaji Selama 29 Tahun

Saya simpan gaji saya. Itulah duit yang saya ada sekarang sebab semuanya dibayar oleh kerajaan.

Hiburan Tue, 28 May 2019
Hiburan Sat, 30 Mar 2019

Bekas Suami Gembira Fasha Bertemu Jodoh Semula

Semoga lepas ini Rizal pula bertemu jodoh pula ya. InshaAllah…

Hiburan Fri, 29 Nov 2019

RM2,000 Sebulan Peruntukan Ruhainies Untuk Penjagaan Diri

Untunglah cantik dan kurus! Tak payah buat apa pun!

Hiburan Thu, 18 Jan 2018

邓紫棋13岁选秀旧片!只唱23秒就被「叮」

16岁出道的邓紫棋就横扫各大音乐新人奖,有「铁肺女王」之称的她,原来13岁就开始参加选秀,且用本名邓诗颖(Gloria)。当时的她还有一张稚气模样相当可爱,不过她才开口演唱没几秒钟,评审就马上「叮」一声保送决赛。

Hiburan Tue, 12 Feb 2019

Being Compared to Kaer Intimidates Megat Mentor 7

Hoping for the best in his singing!

| Live TV