Hiburan By: Asrul Haliff October 15, 2019 @ 4:33pm

T.O.P Claimed to Not Re-Join BIGBANG; Sarcasm or Hindsight?

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Events Wed, 11 Sep 2019

郭修彧没奖项压力!戴佩妮施「马来咒」为她解愁忘忧

出身自选秀节目《我要唱好歌》的Shio郭修彧到台湾发展已有四年,日前终于带着个人第二张创作专辑《盲点》回马宣传;相较于多年前的郭修彧,这趟回马的「表现」似乎来得更为自在。

Hiburan Fri, 13 Jul 2018

Si Perampas, Dengar Sini…Che Ta Nak Habaq!

Tapi hat (yang) jantan (yang lelaki) tu pun jenis gatai (gatal). Adoi… Ramai sangat yang duk DM kami cerita pasal rumah tangga mereka…

Hiburan Wed, 4 Dec 2019

Diserang Komen Jahat Netizen, Kang Daniel Umum Berehat Daripada Promosi Album?

Selepas Goo Hara, Sulli dan Ha In, Sekarang Kang Daniel Pulak?

Hiburan Wed, 19 Feb 2020
Hiburan Sun, 15 Dec 2019
Hiburan Sun, 13 Jan 2019

Sarah Hildebrand Bukan Obses Kat Remy Ishak, Tapi…

Ingat! Nadine tak obses dengan Danny okay. Nanti adda orang marah tau…

Hiburan Sun, 15 Jul 2018

Nelydia Senrose Sibuk Dengan Persiapan Kahwin

Tarikh perkahwinan masih dirahsiakan dahulu tetapi mengakui yang sedang sibuk dengan persiapan untuk berkahwin. Siapa dia kenalah tunggu ye !

Hiburan Mon, 19 Aug 2019

Kes kehilangan Nora mengimbau kembali kes-kes jenayah lampau

Walaupun tiada persamaan di dalam kes-kes tersebut, akan tetapi ia telah memotivasi seorang Peguambela dan Peguamcara di Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur, saudara Ikhwan untuk berkongsi kes-kes jenayah yang telah mendapat liputan media yang menyeluruh yang […]

Hiburan Tue, 12 Nov 2019

Netizen OKU Cari Pasal Dengan Azhan Rani?

Gunalah media sosial untuk kebaikan dan bukan sebaliknya ok?

Hiburan Mon, 24 Feb 2020

| Live TV