Hiburan By: Alexon August 8, 2019 @ 1:30pm

泰风来袭!泰国人气男团「SBFIVE」817来马会见粉丝

被誉为「国民海苔」的泰国人气海苔品牌Taokaenoi(小老板)带着品牌代言人 SBFIVE 旋风来马,于8月17日(星期六)在莎阿南 Central i-City 广场举办粉丝福利活动,与粉丝同乐兼派送福利。

想要与偶像近距离接触的粉丝,凡购买A配套,即 50令吉或以上的Taokaenoi产品(附收据)将可以得到SB FIVE Taokaenoi 专属包装1个、拥有全员 Hi-Touch福利(只限100人)。

凡购买B配套的粉丝,即200令吉或以上的Taokaenoi产品(附收据),粉丝皆可得到SB FIVE Taokaenoi 专属包装5个、带走活动特制专属写真本、Hi-Touch、还可以得到亲笔签名和自拍好康福利(只限30人)。

更多活动详情,可密切留意 TaoKaeNoiClub 脸书专页,粉丝们务必要把握机会!

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sun, 18 Aug 2019
Hiburan Sat, 7 Apr 2018

Ziana Zain ‘Putus Terpaksa’ Tidak Lagi Duduk Sebumbung!

Daripada sumber yang dipercayai, Armin tidak bersetuju untuk melafazkan perceraian tetapi mohon kes tersebut dibawa kepada jawatankuasa pendamai.

Hiburan Wed, 29 Jan 2020
Events Wed, 8 May 2019

Dennis Lau & Friends Promote Limitless Opportunities & Equality Through Concert

It’s all about spreading love, peace and equality.

Hiburan Thu, 25 Apr 2019

‘Kekuatan Saya Terletak Pada Lagu Macam Ini’- Andi Bernadee

Saya tak kisah apa orang nak cakap, saya tahu apa yang saya buat…

Hiburan Wed, 16 Oct 2019

Aslan..Pilihan Nama Bayi Kaka & Adam

Tahniah sekali lagi buat ibu bapa baharu, Kaka dan Adam!

Hiburan Thu, 15 Aug 2019

Betul Ke Reza Rahadian Aktor Nombor Satu Di Indonesia?

Kata Reza, ‘Saya tidak pernah rasa…

Hiburan Sat, 20 Apr 2019

Beyonce Drops Surprise Album + Netflix Documentary on Coachella 2018

The Queen B sure knows how to treat her BeyHives.

Hiburan Tue, 3 Apr 2018

Curang 6 Kali? Bekas Kekasih Maafkan Ismail Izzani

Tweet yang mendapat beribu like dan retweet daripada gadis berkenaan menimbulkan spekulasi negatif terhadap penyanyi tersebut

Hiburan Sat, 6 Oct 2018

Kaki Terseliuh, Anggota Kugiran Masdo Bertongkat Atas Pentas?

Mungkin terlalu penat membuat persiapan konsert, saya hilang fokus dan terseliuh sedikit, itu yang jadi macam ni…

| Live TV