Hiburan By: SGMS Faida May 13, 2018 @ 3:30pm

Ucapan “Selamat Hari Ibu, Bakal Mertuaku” Banjiri Instagram Syed Saddiq!

Menerusi dua keping gambar yang dimuatnaik oleh Ahli Parlimen Muar, Syed Saddiq Abdul Rahman, hari ini, nampaknya posting itu menerima respon yang pelbagai!

Sempena Hari Ibu yang jatuh pada hari ini, lelaki yang disebut sebagai The Most Wanted Bachelor ini meluahkan penghargaan kepada si ibu.

Restu Seorang Ibu, Before, Now And Always,”

Posting berkenaan diikuti dengan usikan para pengikut Syed Saddiq yang berderu memberi ucapan di ruangan komen. Cuba nasib ya korang? 

“ Selamat Hari Ibu, Bakal Mertuaku” Amboi korang! Tak apalah, beliau pun masih bujang kan? Why not? Apapun, Good Luck, Ladies!

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Thu, 13 Dec 2018
Hiburan Tue, 15 Oct 2019
Hiburan Mon, 10 Dec 2018
Hiburan Mon, 13 Jan 2020
Hiburan Fri, 28 Jun 2019

Asam Laksa Dikritik Netizen, Ini Jawapan Slumber Eina Azman!

Tidak berdiam diri, Eina membalas beberapa komen netizen terbabit.

Hiburan Wed, 7 Nov 2018

Misha Omar, Noryn Aziz Dan Siti Sarah Gabung Suara Untuk Konsert Soul Sisters

Konsert anjuran Edd Razhe Entertainment (ERE) itu menjanjikan persembahan berbeza daripada konsert yang pernah dipersembahkan di Istana Budaya.

Hiburan Fri, 10 Aug 2018

Word Searches Shoot Up Every Time BTS Releases Something New

They’ve indirectly become English teachers.

Hiburan Sun, 2 Jun 2019

文慧如和林恺伦606首度来马公开演出

乐坛新人文慧如和Karencici林恺伦即将带着《好闹》来到马来西亚啦!

Hiburan Wed, 30 May 2018

Siapa Sabrina Dihati Sajat?

Tak dapat nak bercucuk tanam, nampaknya Sajat tukar fikiran, katanya nak beli ayam pula. Hurmmm, jom kita saksikan dekat mana agaknya Sajat membeli ayam untuk dijadikan haiwan peliharaan beliau.

Hiburan Mon, 21 May 2018

Sebak! Nazim Othman Kongsi Gambar Terakhir Bersama Bella

Muatnaik ini sekaligus mengundang rasa sedih rata-rata peminat mereka yang merasakan pasangan ini merupakan pasangan yang secocok

| Live TV