Hiburan By: Asrul Haliff September 25, 2019 @ 12:24pm

Uriah See Carries the Malaysian Pride by Being the Only Non-Chinese National in China’s “Super Vocal Season 2”

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Tue, 30 Oct 2018

Lima Tahun Tanpa Album Baharu, Amir Jahari Hadiahkan ‘Sila Robek Hati Ini’

Amir Jahari juga bakal mengadakan showcase sulung album Siang dan Malam di Live Fact pada 10 November ini bermula jam 3 petang. Jom datang support!

Hiburan Fri, 21 Sep 2018

#ABPBH31: Sokongan Peminat Buat Syafie Bersemangat

Alhamdulillah, jika rezeki tertulis untuk saya berada dalam Top 5. Memiliki peminat yang menyokong kerjaya seni tanpa henti sudah membuatkan saya bersyukur.

Hiburan Wed, 28 Nov 2018

Jom Kenal Dengan Penyanyi ‘Hirisan Kaca’, Siapa Sebenarnya Syafiq Rosman?

Single Hirisan Kaca boleh didengari di seluruh platform muzik digital bermula hari ini.

Hiburan Wed, 16 Jan 2019

Elak Ada Babak Nur 2 Bocor, Pengarah Letak Syarat Ketat Di Set

Azar membawakan watak wanita yang daring. Saya harus puji keberaniaanya untuk menggalas cabaran membawakan watak Juita.

Hiburan Thu, 21 Jun 2018

Ji Suk Jin’s Father Passes Away

May he rest in peace.

Events Thu, 24 Oct 2019

陶晶莹来马开唱差点跟老公闹离婚?自称是大马天后

出道29年的陶晶莹去年底在台北首次举办大型售票演唱会,深受各界好评;而事隔20年她宁愿舍弃《金马奖》也要来马开唱,更自爆为大马场差点跟老公闹离婚!

Hiburan Mon, 6 Aug 2018

Pelakon Gerak Khas Meninggal Dunia

Drama siri Gerak Khas kehilangan anggotanya hari ini apabila mendapat berita yang Nizen Ayob meninggal dunia sebentar tadi

Hiburan Sat, 31 Mar 2018

Artis Bawa Grab, Kenapa Nak Malu?

“Tiada apa yang hendak dimalukan kerana saya hanya mencari rezeki. Selagi rajin berusaha, Insya-Allah dipermudahkan. Kerjaya seni saya juga masih hijau dan belum ada jaminan,” katanya.

Hiburan Wed, 8 Jan 2020

Suci Hawa Zulaikha, Cahaya Mata Keempat Yatt Hamzah

Cantiknya nama cahaya mata terbaru Yatt!

Hiburan Sat, 14 Jul 2018

恐山脚下男孩915演唱会成「绝唱」粉丝热烈续涌现购票

成军25周年的山脚下男孩,5月份正式宣布25周年《都有你在》演唱会;开票短短一个月时间,门票已售45%,接近半数的门票被「山脚粉」抢购,可喜可贺!

| Live TV