Contest By: Asrul Haliff October 18, 2019 @ 12:48pm

Win an HONOR 20 and More by Just Snapping the Most Picturesque #DayNight Shot

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

LIFESTYLE Tue, 5 Nov 2019

Ibu Bapa Boleh Dikenakan Tindakan Jika Gagal Halang Anak Berbasikal Lajak

Halanglah kalau boleh agar tidak ada perkara yang tidak diingini berlaku

Automobile Thu, 28 Dec 2017

THIS WOMAN IS CRAZY ABOUT SPORTS CARS AND MODIFICATIONS!

People always say cars are meant for men only but this Malaysian woman is out to prove the stereotype wrong.

Hiburan Tue, 30 Apr 2019

Alhamdulillah! Pengarah Terkenal Dengan Drama Dan Kontroversi Sah Peluk Islam

“Saya tidak mahu perkara ini diperbesarkan kerana ianya antara saya dan Allah”,tambahnya lagi.

Hiburan Fri, 20 Jul 2018

Status ‘Maaf, Saya Mula Penat’ Ardell Terus Jadi Tanda Tanya

Saya hanya insan biasa yang memerlukan masa untuk diri sendiri. Terlalu banyak tekanan yang saya lalui. Saya juga ada perasaan dan buat masa ini, saya hanya melakukan perkara yang saya mahu buat…

Hiburan Tue, 5 Mar 2019
Hiburan Wed, 26 Jun 2019
Fab Foodies! Tue, 27 Nov 2018

Bentong Prison Inmates Learn Recipes Firsthand From Tengku Puan Pahang

Everyone deserves a second chance and Her Royal Highness is trying to show.

LIFESTYLE Wed, 31 Oct 2018

睡眠过长也会引发健康问题?

英国基尔大学的科学家研究发现,睡眠时间超过8 小时可能不仅会损害心理健康,还会使因中风和心血管疾病死亡的几率提高一倍。

Hiburan Sun, 24 Jun 2018

John Legend, Tayang T**** Isteri

Tindakan isteri kepada penyanyi terkenal itu adalah sesuatu yang berani. Ini kerana, Chrissy Teigen juga pernah melakukan pose bogel beliau dan menayang sebahagian payudaranya itu dianggap sesuatu yang biasa buat dirinya

LIFESTYLE Mon, 10 Dec 2018

Utamakan Keluarga Daripada Kerja, Rela Tutup Syarikat

Wanita Ini Mahu Stafnya Utamakan Keluarga Daripada Kerja, Rela Tutup Syarikat Daripada Lihat Pekerjanya Bersedih

| Live TV