Hiburan By: Alexon March 13, 2019 @ 10:00am

萧敬腾「娱乐先生」世界巡演 7 月登入大马

「金曲歌王」萧敬腾确定今年 7 月来马开唱!

老萧自2011和2014年各别在云顶举办了巡演后,这次他将重返山下举行演唱会;这也是他继2009年的《洛克先生》巡演,暌违十年后,再度登入吉隆坡万人室内体育馆开唱。

▲ 星艺娱乐透露,萧敬腾演唱会于7月在Axiata Arena举办。(图/翻摄自 @萧敬腾 脸书)

这次的巡演以「娱乐先生」为主题,透过精心打造的3D歌剧院场景,象征每位到场的人都是娱乐先生的嘉宾;除了巡回演唱,萧敬腾近期也忙于电视剧《魂困西门》拍摄,还推出了首部文字书《不一样》。

(图/翻摄自 @萧敬腾 脸书)

更多详情将于近期公布,粉丝可留守星艺娱乐 官网 或者 脸书 查询最新消息。

 

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 1 Feb 2019

陈美娥开拍电影《幸福密码》港星林文龙加盟

「阿姐」陈美娥开拍公益电影《幸福密码》,力邀「型男」林文龙加盟齐献爱心。

Hiburan Fri, 25 Oct 2019
Hiburan Thu, 1 Aug 2019

Aliff Syukri Rela Dikecam Asalkan…?

Aliff mempunyai 645,000 subscribers di laman Youtube miliknya, TV Terlajak Laris.

Hiburan Sat, 8 Sep 2018

Rawat Hati Terluka, Selena Pindah Keluar Dari LA?

Selepas putus cinta, Selena nekad berpindah dan mahu menjalani kehidupan lebih sederhana.

Hiburan Mon, 17 Dec 2018

Kahwin Kali Ketiga, Opick Mohon Doa Peminat

Semoga terus bahagia hingga ke syurga… Insya Allah.

Hiburan Thu, 26 Sep 2019
Hiburan Thu, 20 Jun 2019

周秀娜来马大方分享瘦身秘籍!

本地极具影响力微商企业日前推介高质量新品,邀来了香港性感女神Chrissie周秀娜作为特别嘉宾,为新产品美丽加持!

Hiburan Thu, 14 Feb 2019

Stephen Chow Sahkan Filem Aksi Komedi, Kung Fu Hustle 2

Stephen Chow Sahkan Filem Aksi Komedi, Kung Fu Hustle 2 Dalam Pembikinan

Hiburan Tue, 9 Jul 2019
Hiburan Fri, 5 Jul 2019

’I Don’t Watch Malay Theater’- Erma Fatima Sindir Siapa Tu?

Rasa janggal juga tengok orang Malaysia pakai bukan main lagi macam nak pergi parti, siap sut dan gaun…

| Live TV