Contest By: Alexon September 9, 2019 @ 10:30am

xtra好康头 | 送你《伍佰 & China Blue 2019 Rock Star云顶演唱会》入门票

相关报道:「亚洲摇滚天王」伍佰重登云顶让您尽情摇摆! 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sat, 3 Nov 2018

#ASK2018: Terima Kasih Da’I Hamidah Atas Tajuk ‘Luar Biasa’

Tahniah buat semua team produksi Suhan Movie atas kemenangan besar malam tadi!

Hiburan Wed, 6 Mar 2019
Hiburan Thu, 25 Jan 2018

童年回忆「天线宝宝」丁丁扮演者离世

英国广播公司(BBC)製作的幼儿节目《天线宝宝》(Teletubbies),自1997年开播后,红遍全球,是不少人的童年回忆。扮演紫色天线宝宝「丁丁」(Tinky Winky)的男星西蒙班纳斯(Simon Barnes)于17日离世,享年52岁。

Hiburan Wed, 13 Dec 2017

方逸华追思会 郑裕玲曾志伟等人现身

邵逸夫遗孀邵方逸华(六婶)上月22日病逝,享年83岁,其家人已于上月底为她举行过葬礼,昨天再在邵氏影城举行一场为时7小时的追思会。

Hiburan Tue, 7 Nov 2017

AIR ASIA’S BIG BOSS SAID, “I DO”

Mr Fernandes wanted to keep this wedding of his hush hush. Set in the scenic Cote D’Azur, in the southeast corner of France, the VERY private wedding held last weekend was attended by close family and friends only.

Contest Mon, 2 Jul 2018

#xtra好康头 | 邀你出席《妙探事务所 2》首映!

话题演员李光洙久违三年的大荧幕之作——搞笑侦探电影《妙探事务所 2》7月12日起,全马上映!xtra邀你出席首映,一同爆笑破案!

Hiburan Sun, 21 Apr 2019

“Tak Salah Kan Berniaga?” – Zara Zya

Nampaknya, manusia sekarang makin tenat. Asyik dengki je kan

Hiburan Fri, 9 Mar 2018

Altimet Nafi Serang Malique?

Namun menurut Altimet atau nama sebenarnya, Ahmad Abdul Rahman beliau menafikan bahawa single terbarunya yang berjudul  Mambang ini ada kaitan dengan Malique

Hiburan Tue, 16 Oct 2018

Gagal Gugur Tuduhan, Farid Kamil Dibicara Bermula 27 November

Jabatan Peguam Negara menolak representasi pelakon dan pengarah Datuk Farid Kamil Zahari, 37, untuk menggugurkan lima pertuduhan jenayah yang dihadapinya. Timbalan Pendakwa Raya, Mohamad Firdaous Mohamed Idris memaklumkan perkara itu semasa sebutan kes di hadapan […]

Hiburan Thu, 23 May 2019

Tayang Jam Tangan Ratusan Ribu, Apa Komen Alif Satar?

Sebelum ini, jam tangan Aliff menjadi bualan hangat netizen apabila hasil pencarian menunjukkan jam tangan tersebut bernilai RM121,000

| Live TV