Contest By: Alexon September 9, 2019 @ 10:30am

xtra好康头 | 送你《伍佰 & China Blue 2019 Rock Star云顶演唱会》入门票

相关报道:「亚洲摇滚天王」伍佰重登云顶让您尽情摇摆! 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Wed, 28 Nov 2018

Jom Kenal Dengan Penyanyi ‘Hirisan Kaca’, Siapa Sebenarnya Syafiq Rosman?

Single Hirisan Kaca boleh didengari di seluruh platform muzik digital bermula hari ini.

Hiburan Tue, 2 Oct 2018

Bang Bang! Giliran Caprice ‘Tegur’ PU Amin

Doa untuk mereka bukan dengan membuat andaian agama sebagai sebab mengapa ini berlaku. Harap PU faham. Salam dan semoga Allah merahmati…Terbaik Caprice!

Hiburan Sun, 18 Feb 2018

‘Ali Setan’ Kini Dalam Kenangan

Azmil Mustapha Meninggal Dunia- ‘Ali Setan’ Kini Dalam Kenangan

Hiburan Fri, 18 May 2018

Tolong ‘Tutup’ Aurat Uqasha: Fikry Dipuji Netizen

Fikry Ibrahim dilihat prihatin tentang aurat wanita, ada sesiapa ke yang dituju?

Hiburan Fri, 11 Oct 2019

郭修彧:人生唯一不变的就是改变

带着第二张个人创作专辑《盲点》回马宣传的Shio郭修彧,相较于早期出道的她,这趟的回马之旅似乎变得「真正的」开朗健谈……

Hiburan Sun, 3 Jun 2018

Adik Fatihia Latiff Mendapat Pujian ‘Beauty With Brain’

Adik-beradik pelakon Fathia Latiff sememangnya cantik-cantik belaka. Baru-baru ini, foto graduasi adik Fathia iaitu Fasiha Latiff menjadi perhatian ramai di media sosial. Mana tidaknya, gadis cantik ini baru saja menamatkan pengajian di Trinity College dan kini bergelar doktor muda […]

Hiburan Fri, 31 Jan 2020
Hiburan Thu, 10 Oct 2019
Hiburan Tue, 13 Aug 2019

Tiga Kali Cerai, Nikita Mirzani Belum Serik…

Nikita dilihat tidak memilih warga senegara asalnya malah tertarik dengan jejaka berasal dari Perancis.

Hiburan Fri, 27 Apr 2018

Farah Nabilah Kesian Pada Teman Lelaki?

Walau bagaimanapun. Farah tidak pernah berdendam dengan bekas kekasihnya kerana berada dalam kelompok rakan yang sama.

| Live TV