Contest By: Alexon May 3, 2019 @ 12:00pm

xtra好康头 | 送你舞台剧《鬼同你结婚》入门票

相关报道:主持人小玉首次担岗舞台剧《鬼同你结婚》 女角 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Mon, 23 Apr 2018

Sherry Ibrahim Berhenti Berlakon?

Namun, Sherry kini kelihatan jarang sekali membintangi drama mahupun filem di kaca televisyen. Adakah kerana dia tidak laku? Ataupun dia membawa diri kerana merajuk dengan kisah cinta yang tidak berkesudahan?

Hiburan Fri, 9 Feb 2018

Fattah Amin dan Nur Fazura Bersanding 25 Februari 2018

pasangan selebriti ini Fattah Amin dan Nur Fazura bakal menaiki pelamin pada 25 Feb 2018

Hiburan Thu, 22 Nov 2018

Tak Perlu Serkap Jarang, Rosyam Nor Tak Beli Pengikut Di IG

Makcik bawang, Datuk Rosyam tak beli pengikut okay

Hiburan Mon, 30 Dec 2019

Salt Bae Lengkapi Bulan Madu Ain Edruce!

Tak kisah yang lain..tapi cemburu Ain jumpa Salt Bae!!!

Hiburan Sun, 13 Oct 2019

Peruntukan RM20 Juta Dalam Belanjawan 2020 Untuk Penggiat Animasi Tempatan

Penggiat animasi tempatan menyifatkan, peruntukan RM20 juta melalui Perbadanan Ekonomi Digital Malaysia (MDEC) untuk memupuk bakat tempatan dalam menghasilkan kandungan digital mampu melonjakkan lagi potensi produksi animasi negara. Pengumuman dan RM20 juta itu yang telah […]

Hiburan Sun, 4 Nov 2018

Jari Manis Disarung Cincin, Raja Ilya Dilamar Ahli Perniagaan

Berita baik itu dikongsi Raja Ilya menerusi gambar jari manisnya disarung cincin apabila dilamar kekasih.

Hiburan Tue, 28 Jan 2020

Terbaiklah! Kak Lina Pom Pom Disambut Meriah Di Kuala Krai

Dia sekeluarga juga meluangkan masa selama lebih dua jam untuk beramah mesra bersama tetamu yang hadir.

Hiburan Mon, 12 Nov 2018

Filem One Two Jaga Tercalon Kategori Filem Terbaik Asia Di Festival Filem Dunia

One Two Jaga bakal bersaing dengan sembilan lagi filem terbaik Asia yang bakal berlangsung di Warsaw, Poland bermula 14 hingga 21 November depan.

Hiburan Tue, 3 Sep 2019
Hiburan Tue, 2 Oct 2018

陈思颐首办工作坊!鼓励大家 「从心爱乳房」

Cindy陈思颐配合「国际乳癌关注月」将于11月10日举办《女人二三事工作坊:从心爱乳房》,唤醒大众重视乳房健康及乳癌的重要讯息。

| Live TV