Contest By: Alexon June 25, 2019 @ 12:00pm

xtra好康头 | 送你张信哲《未来式CONTINUUM》世界巡演-云顶站入门票

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Thu, 17 May 2018

G-Dragon Needs Surgery on His Ankle!

He is currently hospitalised in Seoul.

Hiburan Sun, 13 Jan 2019

Sarah Hildebrand Bukan Obses Kat Remy Ishak, Tapi…

Ingat! Nadine tak obses dengan Danny okay. Nanti adda orang marah tau…

Hiburan Thu, 14 Jun 2018
Hiburan Sun, 4 Mar 2018

丁当519来马开10周年演唱会

欢庆出道十年,丁当启动全新巡演《想恋一个爱》一恋十年世界巡回演唱会,以 “回到刚出道时刻”的心情概念,于5月19日(星期六)晚上8时,在吉隆坡KLCC Plenary Hall,与歌迷近距离接触。

Hiburan Wed, 9 Oct 2019

Kenapa Panggil Aku Lembu, Dugong?

Pernah Jadi Mangsa Buli, Kesal Dulu Tak Pertahankan Diri

Hiburan Thu, 29 Nov 2018
Hiburan Sat, 8 Jun 2019

Hamil Kali Ketiga, Tahniah Azrinaz Mazhar Hakim!

Namun saya akui, untuk berbadan dua pada usia yang bukan lagi remaja, saya akui tidaklah semudah 11 tahun yang lalu.

Hiburan Sat, 1 Sep 2018

Akui Sukar Tapi Kaer Azami Tak Pernah Menyesal

Cinta saya terhadap bidang muzik amat kuat dan atas sebab itu saya nekad meninggalkannya…

Hiburan Sat, 18 Aug 2018

Lizzy Mahu Zul Ariffin?

Polis Entry sudah meraih 3.5 juta tontonan di Youtube. Wow!

Hiburan Mon, 8 Jan 2018

DON’T CRY LADIES BUT OUR OPPA LEE HYUN WOO WILL BE MIA FOR 2 YEARS

Lee Hyun Woo has confirmed that he will be enlisting into the army soon 🙁

| Live TV