Hiburan By: Alexon October 10, 2018 @ 3:36pm

《延禧攻略》翻拍越南版有谱?制作人亲自「给答案了」

《延禧攻略》话题热度始终居高不下,虽然已播毕,但该剧制作人于正,曾透露将推出「番外篇」后,让一大票戏迷兴奋不已。

最新却又传出将翻拍成越南版,当地媒体《Theanh28》还贴出两国演员的对比照;翻拍的传闻,更在网路上引起轩然大波。

▲ 越南版《延禧攻略》演员名单疯传。(图/翻摄自 @Theanh28 脸书)

而《延禧攻略》传出翻拍越南版后,迅速在网路上掀起热议,网友反应两极,对于选角也有不同见解。

(图/翻 @新浪电视 微博)

不过该传闻也钓出制作人于正现身回应:「然而版权并未售出!」表示并没有出售版权,直接否认了将有越南版的传闻。

最热娱乐焦点、最新艺人动态,守着八度空间中文娱乐新闻节目《八八六十事》

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sun, 26 Nov 2017

Alana Martina, Anak Keempat Cristiano Ronaldo Selamat Dilahirkan

, Anak Keempat Cristiano Ronaldo,Alana Martina Selamat Dilahirkan

Hiburan Tue, 9 Apr 2019
Hiburan Thu, 14 Dec 2017

Bekas Isteri Kedua Pelakon Adi Putra Buat Laporan Polis

Bekas isteri kedua pelakon Adi Putra iaitu Norshahida Zolkifly, 34, membuat dua laporan di Balai Polis Nilai dengan mendakwa Adi telah memalsukan sijil pernikahan mereka.  Bagaimanapun, Adi atau nama sebenarnya Mohamed Hadi Putera Halim, 36, […]

Hiburan Mon, 29 Jan 2018

Sesiapa Sahaja Berhak Untuk Memberi Komen atau Pendapat

“ Setiap orang berhak memuat naik perkongsian atau melayangkan komen, dan sebagai pemerhati, dirinya juga bebas memberikan maklum balas andai ia bertujuan baik. ” Apa cerita nak tahu , jom baca

Hiburan Sun, 27 May 2018
Hiburan Sat, 22 Sep 2018

Liza Rayu Netizen Henti Sebar Gambar Bapa Mertua

Dalam pada itu, bekas penyampai radio Kool FM, Liza Khairuddin yang juga merupakan menantu kepada Saleem meluahkan rasa kecewa apabila gambar bapa mertuanya menjadi viral.

Events Sun, 3 Nov 2019

人妻「李太太」杨丞琳感谢粉丝不离不弃!

「全能天后」杨丞琳暌违6年再度来马开唱,担任演唱会总策划的她,亲自调整歌单,并为不设Encore环节临时加唱2首歌送大马粉丝福利。

Events Fri, 22 Nov 2019
Hiburan Tue, 21 Nov 2017

Scam RM30,000 Datuk Seri Vida Nyaris Jadi Mangsa

Jangan ingat kita orang luar sahaja yang terkena scam, Datuk Seri Vida pun nyaris jadi mangsa. Kalau tak dah kerugian RM 30,000

Hiburan Tue, 3 Dec 2019

| Live TV