Hiburan By: Alexon April 18, 2018 @ 4:39am

《娱协30》新人10强造势活动「李佩玲確定加盟」

原定缺席的李佩玲排开行程,确定加盟出席将于4月29日(星期日)下午3时,在金河广场大厅举办的《娱协30》新人10强造势活动,与其他新人们Ribbon黄若熙、Alycia、Hanz郭文翰、车志立、Morris彭进成以及Danny许佳麟,一起和现场观众互动玩游戏,以及送出《娱协30》颁奖典礼入门卷。

其他艺人因海外宣传遗憾无法出席造势活动,原定缺席的李佩玲,最终成功排开行程,确定加盟与其他新人一起造势。另外,《娱协30》新人10强造势活动将举行「Cuckoo最具人气新人奖」,粉丝们可在造势活动当天(29日)下午1时,到现场投票给自己支持的歌手,一起预测一下谁会是本届的“新人王”。

为了让大家更了解和接近本届的“新人推荐奖”候选人,娱协也特别安排新人们到电台、电视台宣传造势,为自己打call!

由mm2全力支持,Red Box与Green Box Karaoke以及Cuckoo赞助,《娱协30》颁奖典礼将于2018年5月26日(星期六)晚上7时,在双威金字塔会展中心( Sunway Pyramid Convention Centre)举行。

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Sat, 28 Jul 2018

Justin Bieber Simpati Keadaan Demi Lovato

Justin sama sekali tidak menyangka dia boleh kembali mengambil dadah tetapi saya doakan dia dan keluarganya dalam keadaan baik.

Hiburan Wed, 3 Apr 2019

Sibuk Di Kolej Tak Halang Syafiq Popularkan Single ‘Sakit’

Single sulungnya ini merupakan ciptaan Candy Rozie ini sebagai ‘salam’ pengenalannya kepada muzik Nusantara.

Hiburan Sun, 17 Jun 2018

Remy Ishak Dedah Pernah Alami Depresi

Bagi saya real man akan face the problem

Events Fri, 30 Nov 2018

Zoo Negara to Celebrate 55th Birthday with a Fiesta

It’ll be happening in December!

Events Tue, 15 Oct 2019
Events Thu, 7 Mar 2019

CJ WOW SHOP正式进军中文市场!更多好康尽在ntv7

「天天精彩,天天WOW」CJ WOW SHOP正式进军中文市场!

Hiburan Wed, 17 Apr 2019

Jom Intai Gelagat Selebriti Indonesia Turun Mengundi!

Difahamkan, vokalis kumpulan Dewa, Ahmad Dhani dan pelakon Vanessa Angel yang kini berada di bawah tahanan Pihak Berkuasa Indonesia turut turun mengundi seawal jam 8 pagi tadi.

Hiburan Mon, 4 Nov 2019
Hiburan Wed, 18 Dec 2019
Hiburan Fri, 7 Jun 2019

Ibu Sumber Inspirasi, Cef Sherson Buka Restoran Masakan India

Sejak kecik Sherson sudah terbiasa menikmati juadah bervariasi.

| Live TV