Events By: Alexon July 23, 2019 @ 3:00pm

著名海南话原创艺人麦英726开唱!邀你共赴乡音之约

筹办一场演出实属不易,要做一场百分百海南戏剧的演出更是挑战加倍!

为了鼓励民众踊跃出席以及推广海南乡音文化,欢迎你出席于2019年7月26日(星期五)晚上7时30分,在巴生皇城商务会展中心举办的演出。

演出阵容包括有著名海南话原创艺人麦英、著名男高音陈颖豪、张小鹏,以及由杨镕彰和覃茂铖组成的ZC组合等;同时,也邀来了「金牌司仪」Frederick潘得立主持,当晚他将破天荒首次以海南话主持节目。

值得一提的是,此次演出入场免费,欢迎乡亲们结伴出席,听听亲切的乡音歌曲,欣赏优美的传统琼剧,还有让你开怀大笑的《新. 琼香茶店》小品。

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Mon, 19 Aug 2019

Tiada Niat Sorok Majlis…

Selamat Pengantin Baru, Ali!

Hiburan Fri, 25 Jan 2019

Ahmad Dhani Mungkin Berdepan Hukuman Penjara, Apa Kata Mulan Jameela?

Dalam perkembangan lain, Ahmad Dhani dijadualkan datang ke Kuala Lumpur untuk Konsert Dewa 19 Reunion Live in Malaysia pada 2 Februari.

Hiburan Sat, 23 Feb 2019

Ratusan Peminat Sambut Ketibaan BLACKPINK Di KLIA

Are you ready girls for tonight?

Hiburan Wed, 17 Jan 2018

Farid Kamil Pulang Ke Kampung, Kenapa?

Farid Kamil pulang ke kampung untuk menenangkan fikiran

Hiburan Thu, 14 Dec 2017

SAYA BUKAN NAK SOROK ISTERI – ABAM BOCEY

Bukan sorok, tapi itu lebih selesa untuk menjaga

Hiburan Thu, 5 Dec 2019

“Saya Masih Belum Dapat…” – Azrel Ismail

Apa yang Azrel nak tapi belum dapat ni?

Events Fri, 27 Jul 2018

#daiTV3 : Agaknya Siapakah Dai’ Yang Bakal Tersingkir?

#daiTV3 akan menampilkan kembali 10 orang bakal pendakwah nusantara yang akan tampil dengan isu dakwah terbaharu yang diberikan sebagai tugas mereka untuk minggu kedua ini. 

Hiburan Mon, 20 Aug 2018

‘Jangan Ingat Kami Ni Artis, Kami Tak Berhak Nak Bersuara,’ – Fasha Sandha

Saya tau saya buruk. Sebeb tu saya kata, I embrace my flaws. Kalau tak faham, bukak kamus pls. Fahami apa itu erti FLAWS. Ok?

Hiburan Thu, 22 Aug 2019

BTS ARMY! Peminat Jimin Bangga, Raih King Of K-Pop 2019

Peminat Jimin confirm histeria kan?

Hiburan Sun, 9 Sep 2018

Kasih Iris Leona Boleh Ganti Fazura

Anak Dara Azhar Sulaiman Jadi Perhatian, Boleh Ganti Fazura

| Live TV