Events By: Alexon July 23, 2019 @ 3:00pm

著名海南话原创艺人麦英726开唱!邀你共赴乡音之约

筹办一场演出实属不易,要做一场百分百海南戏剧的演出更是挑战加倍!

为了鼓励民众踊跃出席以及推广海南乡音文化,欢迎你出席于2019年7月26日(星期五)晚上7时30分,在巴生皇城商务会展中心举办的演出。

演出阵容包括有著名海南话原创艺人麦英、著名男高音陈颖豪、张小鹏,以及由杨镕彰和覃茂铖组成的ZC组合等;同时,也邀来了「金牌司仪」Frederick潘得立主持,当晚他将破天荒首次以海南话主持节目。

值得一提的是,此次演出入场免费,欢迎乡亲们结伴出席,听听亲切的乡音歌曲,欣赏优美的传统琼剧,还有让你开怀大笑的《新. 琼香茶店》小品。

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Events Fri, 3 Aug 2018

Sales King TV Kini Di Wow Kan Oleh Ahli Running Man?

CJ WOW SHOP kali ini menyajikan penonton Malaysia dengan Sales King TV iaitu program hiburan aneka ragam serta jualan menerusi siaran langsung di kaca TV anda

Hiburan Sat, 28 Jul 2018

Justin Bieber Simpati Keadaan Demi Lovato

Justin sama sekali tidak menyangka dia boleh kembali mengambil dadah tetapi saya doakan dia dan keluarganya dalam keadaan baik.

Hiburan Thu, 29 Aug 2019

Cabaran ‘Berat’ Sufian Suhaimi, Amira Othman

Peranan ‘soundtrack’ dalam sesebuah filem adalah sangat penting bagi mengiringi perjalan sebuan filem.

Hiburan Thu, 8 Aug 2019

Jakarta ‘Special’ Untuk Kami- Westlife

Westlife dijangka membuat persembahan di Stadium Malawati, Shah Alam, malam ini. Korang dah beli tiket ke belum?

Events Mon, 16 Dec 2019

Joey Yung To Serenade Malaysian Fans With Love In Genting On March 2020

Get ready to celebrate the spectrum of love in this March 2020

Hiburan Fri, 10 May 2019
Hiburan Fri, 23 Aug 2019
Hiburan Mon, 8 Jul 2019
Hiburan Mon, 20 Jan 2020
Hiburan Wed, 2 Jan 2019

Sweet! Rakan Baik Kongsi Rahsia Suami Elfira Loy

Kalau dah jodoh, tak ke mana…tak gitu?

| Live TV