LIFESTYLE By: Asrul Haliff August 29, 2019 @ 12:22pm

Be Unique! Be Different! Lens Studio 2.1 Lets You Create Your Own Snapchat Filters for Free

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 3 Aug 2018

Wow! Ada Yang Tonton Filem Pulang Berkali-Kali?

Saya terkejut apabila filem ini, orang bagi sembilan… Hingga ada yang beri 12/10. Ada yang tonton lima kali…. Saya sangat gembira dan berharap filem ini jadi penanda aras untuk karya tempatan.

Hiburan Mon, 10 Dec 2018

#AnggunLife : Pengalaman Jumpa Ramai Wanita Depresi Kerana Kurang Cantik, Ini Cara Dayah Bakar Bantu Mereka

Dayah atau nama sebenarnya, Nurhidayah Abu Bakar berkata, program Fitsis akan dianjurkan sekali lagi pada Januari 2019.

Hiburan Thu, 1 Feb 2018

JONGHYUN’S ALBUM “POET | ARTIST” MAKES IT INTO BILLBOARD TOP 200!

SHINee’s Kim Jonghyun has made his Billboard 200 debut with his posthumous album Poet | Artist!

Hiburan Mon, 9 Dec 2019
Hiburan Tue, 6 Aug 2019

Alamak…Floor 88 ‘Kantoi’ Dalam ICSYVMY 2?

Namun, air yang tenang jangan disangka tiada buaya kerana Shafique berjaya membuat semua orang terpegun dengan suaranya yang merdu.

Hiburan Fri, 11 Oct 2019

Timang Anak Di Usia 60 Tahun, Power Lah Datuk Jamal Abdillah!

Tahniah Xtra ucapkan buat Datuk Jamal Abdillah dan keluarga.

Hiburan Mon, 15 Apr 2019
Hiburan Wed, 9 Jan 2019

Konti Pujaan Hati Kanda Jadi Bahan Lawak, Kreatif Atau Cuai?

Troll lah banyak-banyak, kecam lah berulangkali, yang penting PHK #3 trending okay!

Hiburan Wed, 19 Dec 2018
Events Sat, 26 Jan 2019

Lagu Throwback Siti Nordiana Masih Menyengat

Sedapnya suara Siti Nordiana!

| Live TV