Fab Foodies! By: Alexon August 24, 2019 @ 10:30am

传统精髓及全新口感!为顾客带来舌尖上的非凡体验

9月13日是今年的中秋节,为了迎接这个最受欢迎的传统农历节日之一,云顶世界特推出一系列不同种类的招牌月饼,为顾客带来舌尖上的非凡体验。

由云顶世界厨师经过多年研究及开发的食谱,除了莲蓉传统风味及其他馅料月饼,今年更是推出全新口味的月饼:

■ 翡翠(班兰莲蓉)巧克力榛子
■ 低糖白莲蓉XO金沙
■ 至尊榴莲金沙蓉
■ 冰皮榴莲莲蓉

值得一提的是,云顶世界「招牌财神爷」公仔饼,也可在云顶世界所有的月饼专柜买到。

▲ 云顶世界今年共推出15种美味的月饼款式。

从即日起到9月13日,凡购买50盒以上四粒盒装者也将获得30%的折扣;欲知或查询更多详情,请浏览云顶世界 官方网站 或致电03- 2718 1118。

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

LIFESTYLE Thu, 17 Oct 2019

Model Victoria’s Secret Bella Hadid Wanita Tercantik Di Dunia

Bella Hadid adalah pemenang yang jelas apabila semua unsur wajah diukur untuk kesempurnaan fizikal

Events Fri, 8 Nov 2019

HONOR Band 5 Sport Opens For Pre-Sale RM10 Cheaper On 11.11

Get your game on! The smart fitness tracker the keeps you stylish and fashionable all game, all season.

Fab Foodies! Thu, 3 Jan 2019

Spend Your Blessed Sunday with Loved Ones Having Brunch at Flock

Set within the Golden Triangle of Kuala Lumpur, there are so many things to do after your hearty buffet experience here.

LIFESTYLE Thu, 16 Nov 2017

永远不该回来的复古时尚趋势【会被人鄙视吧!】

时尚套路深不可测,甚至你会觉得很疯狂。

LIFESTYLE Mon, 17 Jun 2019

永远睡不饱?小心这怪病缠身!

上班族生活好累,怎么睡都睡不饱,看医生又找不到原因?小心,你可能得了「这种病」!

FESYEN Thu, 9 Aug 2018

Meriah! KLFW 2018 Penuh Warna

Alami kehangatan KLFW dengan pelbagai jenama yang pastinya akan membuatkan anda rambang mata!

LIFESTYLE Fri, 27 Sep 2019

Kenali Ciri-ciri Anak Lambat Cakap

setiap anak mempunyai tahap perkembangan berbeza ada yang cepat ada yang lambat

LIFESTYLE Thu, 7 Nov 2019

5 Cara Untuk Elak Dari Ketuat Tumbuh

Ramai Tak Tahu Ketuat Mudah Berjangkit

LIFESTYLE Sat, 25 May 2019

Nampak Senang Tapi Ini Cara Yang Betul Untuk Memasak Mi Segera

Kurangkan separuh dari pengunaan serbuk perasa tersebut dan jangan hirup kuah mi segera itu.

Fab Foodies! Wed, 16 May 2018

吃苹果总爱削皮?专家曝:80%营养都在这

吃苹果皮会伤身体?这误会可大了!民众普遍存在「吃皮=吃蜡」迷思,因此在吃苹果前会先进行削皮的动作,这在专家的眼理是相当NG的行为,因为最珍贵的营养价值都在皮里,不吃的人才是最笨的!

| Live TV