LIFESTYLE By: Syafiqa Irdina November 13, 2019 @ 6:29pm

Digelar Shopaholic? Ini Tips Kawal Nafsu Shopping Online Korang!

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Wed, 21 Nov 2018

Zara Zya Bertepuk Sebelah Tangan?

Jangan lupa saksikan Terbaik Dariku di slot Akasia pada 12 November ini

Hiburan Sat, 22 Dec 2018

AWAS! Ini Peringatan Elvina Buat Si Penggoda Suami Orang

Saya tidak menyalahkan satu pihak saja, ini ibarat kalau tiada angin tak mungkin pokok bergoyang…

Hiburan Sun, 14 Jul 2019
Hiburan Tue, 14 Jan 2020

Baggio Pertaruhkan ‘Laduni Cinta’

Baggio atau nama sebenarnya Bahagia bin Daharun merupakan penyanyi utama kumpulan Damasutra yang begitu popular pada suatu ketika dahulu dengan lagu ‘Umpama Mimpi Dalam Mimpi’. Baggio yang sudah 30 tahun berada di dalam industri muzik, […]

Hiburan Fri, 13 Sep 2019

Rizman Akhirnya Tamatkan Zaman Bujang Dengan Pilihan Hatinya

Ikan di laut, asam di darat..di dalam kuali, bertemu jua..

Hiburan Sun, 5 May 2019
Hiburan Wed, 23 May 2018

Ibu Pesan Ada Baiknya Hadiah Dihantar Ke Rumah Kebajikan

Bagaimanapun, beliau minta saya sampaikan pesan kepada orang ramai agar tidak lagi menghantar hadiah kerana kerajaan Pakatan Harapan tidak membenarkan ahli politiknya menerima sebarang bentuk hadiah seperti bunga, makanan dan lain-lain.

Hiburan Sat, 28 Jul 2018

Umie Aida Bagi ‘Green Light’ Suami Kahwin Lagi Satu?

Terkejut beruk abg.. dia ckp me merepek! Me ckp me tahu me bukan isteri yg sempurna. Hmm.. entahlah.. kenapa & mengapa me bole ckp begitu. Tapi YES.. me izinkan…

LIFESTYLE Thu, 6 Feb 2020

布城「国际热气球嘉年华」又回来啦!

布城国际热气球嘉年华回归踏入第11年,再次让您有机会在布城升空飘浮!

Hiburan Thu, 30 Jan 2020

Kongsi Gambar Lama, Zizan Bakal Ganti Ayie Floor 88?

Foto zaman muda yang dimuat naik oleh pelakon, pelawak dan pengacara Zizan Razak di akaun Instagram miliknya menjadi usikan teman selebriti dan netizen kerana bukan sahaja foto tersebut lucu, malah kapsyennya juga terlalu kelakar.  Mana […]

| Live TV