Events By: Asrul Haliff September 3, 2019 @ 12:32pm

“Just Four Drops! It is Truly a Life Saver”, Siti Saleha Unveiled Her Secret in Keeping Radiant and Confident

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Hiburan Fri, 30 Aug 2019

‘Netizen…Tolonglah’- Haqiem Rusli Nak Pesan Ni!

Kalau tak tahu…jangan buat apa-apa kenyataan dan menuduh saya!

Hiburan Fri, 19 Jul 2019

Eizlan Yusof Menang Anugerah Di Korea, Tahniah!

Datuk Seri Eizlan Yusof menerima anugerah Asian Most Promising Actor Award di Festival Filem Art Chunsa ke-24.

Hiburan Fri, 10 May 2019
Hiburan Tue, 19 Nov 2019
Hiburan Tue, 10 Dec 2019

‘Syukur Bertemu Dengan Isa’ – Risteena

Risteena memaklumkan dia tidak akan sesekali membuka cerita lama dan sudah reda dengan ketentuan Illahi.

LIFESTYLE Sat, 7 Sep 2019

Beza Jemur Kain Guna Matahari Dengan Mesin Pengering?

Pilihlah yang mana asalkan ianya selesa dan kering sepenuhnya

Hiburan Sun, 16 Dec 2018

Sufie Rashid Bertunang Dengan Ahli Perniagaan

Tahniah Sufie Rashid & Ain. Semoga segala urusan persiapan menuju ke alam perkahwinan dipermudahkan.

Hiburan Mon, 16 Jul 2018

Luar Biasa! KRU Studios Terus Menyengat Dengan Wheely

Di Malaysia, kami keluarkan serentak dalam Bahasa Malaysia dan Bahasa Inggeris. Kami faham dengan kehendak penonton di Malaysia terbahagi dua. Satu yang lebih cenderung kepada komedi melayu dan ada yang lebih kepada komedi berbahasa Inggeris

Hiburan Wed, 28 Mar 2018

Kenapa Aiman Tino Ditampar?

Penyanyi yang terkenal dengan lagu Ku Rela Dibenci ini akhirnya mengakui bahawa dia telah ditampar oleh seorang pelakon senior. Namun, Aiman bagaimana pun tidak menganggap itu sebagai masalah kerana baginya, pelakon senior iaitu Fazlina Ahmad Daud cuma mahukan beliau menjiwai watak dalam membintangi drama bersiri, Mak Cun itu

Events Thu, 15 Nov 2018

| Live TV