LIFESTYLE By: Asrul Haliff September 11, 2019 @ 5:59pm

This Doctor is Saying That You Might be Using ‘Too Much’ Active Ingredients in Your Skin Care

 

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

LIFESTYLE Thu, 19 Apr 2018

5 Sebab Anda Yang Resdung Susah Sembuh

Tak salah untuk melihat samada 5 perkara ini ada ke tak jika resdung anda tidak sembuh

LIFESTYLE Thu, 18 Oct 2018

加油!中式英文「Add Oil」正式入驻牛津字典

要问「加油」一词的英文怎么说?很多人可能会戏称「Add Oil」大多是出于调侃中式英文的幽默,然而现在这个梗已经变成真的了,牛津英语词典正式把Add Oil加了进来!

LIFESTYLE Tue, 23 Apr 2019

Nak Berhenti Merokok Tapi Tak Tahu Caranya?

Kepada anda yang masih mencari alternatif untuk berhenti merokok boleh layari website www.ncig.com.my/shop ataupun mengikuti di Instagram @ncigmy.

LIFESTYLE Sun, 10 Feb 2019

Terdedah Kepada Risiko Kanser Usus Jika Duduk Lama Menonton TV

Kajian Terbaru Dakwa Duduk Tonton Televisyen Tempoh Yang Lama Boleh Tingkatkan Risiko Kanser Usus

Fab Foodies! Fri, 5 Apr 2019

Enjoy These 7 Delicious Homemade Chai Tea Recipes from Dilmah Tea!

Let’s enjoy the weekend with a good cup of chai!

Events Sun, 3 Feb 2019

AJL33 Red Carpet Fashion Steals the Show Away

Ready to hit the show in style!

Fab Foodies! Fri, 3 Jan 2020

Kesan Buruk Gula Terhadap Tubuh Badan

Berhenti Jadikan Anak Anda Penagih Gula, Ketahui Kesan Buruk Gula Terhadap Tubuh Badan

LIFESTYLE Sun, 8 Sep 2019

Jika Guna Jeriji Ini Mungkin Dapat Selamatkan Nyawa Dalam Kebakaran

Tak sangka ada jeriji yang boleh selamatkan nyawa terutama masa kebakaran. Jom baca

LIFESTYLE Fri, 12 Jul 2019

旅游不想拍无聊景点照!他加上「超神入化剪纸」让全球地标瞬间活起来

不论哪一座世界地标,到了艺术家Rich McCor的剪子下,都能神变身成充满奇想的剪纸艺术!

LIFESTYLE Sun, 10 Jun 2018

后背包上神奇的「猪鼻子」超好用 看了你就懂

很多东西天天看,看久了习惯了,再也没想过它原本是干嘛的,比如很多后背包上的「猪鼻子」,它最初其实不只是单纯装饰,而是……

| Live TV