Oh Lawa By: Ad Ops August 14, 2018 @ 4:00pm

Kasut Sneakers Anda Nampak Bosan? Cuba Cara Ikatan Tali Ini Supaya Nampak Lebih Ranggi

Masa kecil-kecil dulu, mesti rasa bangga bila kita berhijrah ke kasut sekolah yang bertali. Time itulah baru nak belajar cara ikat tali kasut.

Tapi rasanya itulah satu-satunya cara yang anda tahu sampai sekarang, kan?  Walaupun dah besar panjang. 

Tak ada masalah pun kalau nak guna style itu, tapi tahukah anda? Cara ikatan tali kasut boleh membantu upgrade lagi rupa kasut sneakers anda.

Kalau tak tahu cara ikatan lain, jom belajar dari video di bawah ini. Ada 3 yang anda boleh cuba. Memang unik!

Sumber: Tips & Tricks

| Live TV

| ARTIKEL Xtra

Featured Tue, 17 Mar 2020
Oh Lawa Mon, 7 May 2018

10 Selebriti Wanita Hollywood Sudah “Serik Dan Cuci Tangan” Daripada Pengambilan Suntikan Wajah

Kecantikan fizikal memainkan peranan besar dalam menentukan kerjaya kebanyakan wanita di sana sehingga memberikan tekanan kepada mereka untuk mendapatkan botox atau filler.

Featured Tue, 2 Jun 2020
Featured Fri, 21 Sep 2018

7 Cara Kegunaan Minyak Kelapa Dalam Rutin Kecantikan Anda

Ia boleh memperbaiki tahap kesihatan dalaman serta kecantikan luaran anda.

Oh Lawa Tue, 19 Mar 2019

Cara mudah menjaga aksesori berbatu, anda hanya memerlukan pengilat kuku! 

Pengilat kuku lutsinar bertindak sebagai gam, beri impak berkilau!  

Oh Lawa Thu, 22 Feb 2018

Tiada Maaf Untuk Garis Seluar Dalam, 9 Tip Fesyen Mesti Tahu

Sama ada berhijab atau tidak, garis seluar dalam yang kelihatan memang memalukan. Sebelum keluar dari rumah tak belek betul-betul ke penampilan anda di hadapan cermin?

Oh Lawa Wed, 30 Jan 2019
Featured Wed, 31 Jul 2019

Lutut dan siku anda hitam? Putihkan dengan 6 bahan semula jadi ini

Di rumah pun anda boleh jumpa bahan-bahan ini.

Featured Thu, 9 Apr 2020
Oh Lawa Tue, 8 Jan 2019

27 of the most notable carpet looks at the 76th Golden Globes 2019

Western celebs took the moment to showcase their good taste in fashion.

| Live TV